2737
2734
عنوان

دعاتوسل

62 بازدید | 2 پست

دعای توسّل را هر روز بخوان که اصل اثرش مربوط به هر روز خواندن آن است که در اثر هر روز خواندن، آن را حفظ هم می شوید.

اگر کسی این دعا را هر روز بخواند،🗝🔓 کلیدی است که به هر قفلی می خورد، در برآورده کردن حاجات بسیار مؤثر است، ایمان انسان را زیاد می کند، بهترین مونس انسان است، در وقت تنهایی و هنگامی که به حاجتی رسیدید، متوجّه می شوید که دعای توسّل واسطه شده که آن حاجت را از خدا گرفته اید، بنابراین دفعه دیگر هم که حاجتی داشته باشید، همین دعا را می خوانید.»🌺🌹

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘