2737
2739

امروز با خواهر شوهر مادر شوهرم رفتم چند تا سکه پارسیان جشن عقدمو بفروشم طلا فروشه حساب کرد ۴۰میلیونو سیصد یکو سیصد بهم داد بعد قرار شد شنبه باقی‌شون واریز کنه

من شوهرم زنگ زد حواسمو پرت کرد این گفته بود ۲۹تومن واریز میکنم  به مادر شوهرم اینادر صورتی که مانده سیو نه بود

اونام چیزی نگفتن که نه این نیس بعد که اومدیم خونه و مغازه بسته شد گفتن اینجوریه

چیکار کنم ده تومن کم کرده الکی چجوری ثابت کنم 😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید خودشم اشتباه کرده طلارو ببر بهش بگو مبلغیم کهزده معلومه دیگه بگو 29زدی به کارت باید 39 میزدی

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
2731
2740
کادویی بود حدودا ۱۸تا با سوت های متفاوت

وا نکرد؟

اخه من چن تا دارم میخواستم هی بخرم

دیدم شاهین صمد پور میگه خیلیاشون تقلبی دراومده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
شاید خودشم اشتباه کرده طلارو ببر بهش بگو مبلغیم کهزده معلومه دیگه بگو 29زدی به کارت باید 39 میزدی

نمیدونم چرا این کاسبا همیشه به ضرر ما اشتباه میکنن

هیچ وقت به سودمون ،اشتباه نمیکنن عنترا😬

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
شنبه قراره واریز کنه و سکه هارو هم گرفته 

مگه نگفتی کم واریز کرده پس چطور شنبه قراره واریز کنه؟ 

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
2706