2737
2739
عنوان

لطفابدادم برسیدچشمم بازنمیشه

137 بازدید | 6 پست

یهو چشم راستم خشک شد خیلی دردم میکنه قرمزشدنمیتونم بخوابم مثل وقتی که مژه تو پلکت گیرکرده دردش اونجوریه 

اشک مصنوعیم ندارم بریزم هرچقدم خودمو وادارمیکنم‌گریه ام نمیاد

اللّهُمَ صَلِّ عَلی‌مُحَمَّد وَ آلِ مُحمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 

خشکی چشمه. به گوشی نگاه نکن برو بخواب .

سرمه بخر بزن به چشمات قبل خوابیدن

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با چای بشورش خوب میشی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

من هیچی ازش نمیدونم وگرنه حتما راهنماییت میکردم

چرا اخه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛