2733
2734
عنوان

خواهشا کمکم کنید جاریم شپش داره

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 75 پست
کلی گریه کردمه حالم بدع دست تنها بچه ای ک همش گریه می کنه نمیکشم واقعا 

اشکال نداره 

زمان دبیرستان من خوابگاهی بودم یه اتاق پنج نفره. یکی از دخترا شپش داشت قشنگ دو بار دیدیم که یه جونور از سرش افتاد رو پاش و...اما خب من تا اون زمان اصلا نمیدونستم شپش چ شکلیه، اون گفت کنه اس! 

بعد موقع درس خوندن یهو ولو میشدیم رو فرش یا سرمون کنار هم رو یه بالش و...

از ا‌ن من ازش گرفتم و یه نفر دیگه که زیاد با این میگشتیم . اون دو نفر دیگه نداشتن یا شاید چون هر روز میرفتن حموم شپشه زود دَک شده بود و نتونسته بود زیاد عملیات انجام بده😁

پس نترس، فیط زیاد بهش نزدیک نشو😂 و فردام برو حموم خوب سرتو بشور

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
اگرم شرایط نداری بری دکتر، یا دکتر اینترنتی بگیر، یا برو داروخونه بگو اینجوری شده. اگه شپش نگیری هم ...

دقیقا الان از ترس وسواسش خوابم نمیبره همینطوری سرمو میخارونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش عزیزم شپش خارج از سر ذوی زمین و اینا خیلی زنده نمیمونه از بین میره

بعدم شامپوش هست اصلا نگران نباش احتیاجی به کوتاه کردن و اینا نیست

خارج از این حرفا اول اینکه جارت باید خودش رعایت میکرد شمام فهمیدی نباید ب کسی چیزی میگفتی جاری منم یه سری مشکلات داره ک فقط من میدونم تاحالام چیزی نگفتم به کسی اونم ادمه دیگه بالاخره به مشکل میخوره

نگران نباش عزیزم شپش خارج از سر ذوی زمین و اینا خیلی زنده نمیمونه از بین میره بعدم شامپوش هست اصلا ...

نمیشه آخه خونه خواهرشوهرم اینا زندگی می کنه بااونا زندگی میکنه 

2738
دقیقا الان از ترس وسواسش خوابم نمیبره همینطوری سرمو میخارونم

ماهم اون روز که هیچ شپشی ندیدیم، با اینکه میدونستم شامپوش یکم جنس موهارو خراب میکنه و ریزش میاره، زود رفتیم خریدیم زدیم چند روز، بخاطر آرامش اعصاب بیشتر نه شپش! هی سرم میخارید میگفتم وای مامان اینجارو زود ببین شپش چسبیده؟؟؟ روانی شده بودیم. ما یه بچه بود اومد خونه مون داشت.

نمیشه آخه خونه خواهرشوهرم اینا زندگی می کنه بااونا زندگی میکنه 

اخی عزیزم میدونم نگران شدی ولی خیلیم چیز جدی و خطرناکی نیست که 

شمام مثل من اگر میبینی اطرافیانت رعایت نمیکنن خودت بیشتر احتیاط کن مثلا لباس بع کسی نده یا از کسی نگیر یا جایی خواستی بخوابی روسریتو پهن کن رو بالشت خلاصه خودت مراقب باش

ماهم اون روز که هیچ شپشی ندیدیم، با اینکه میدونستم شامپوش یکم جنس موهارو خراب میکنه و ریزش میاره، زو ...

دارم دیوونه میشم میخوام خودمو از دست فامیل های شوهرم بکشم

اینا که شپش دارن و خیلی عادی جلوه میدن و با اینکه میدونن شپش دارن اینور اونور میرن و حتی آرایشگاه میرن، باید با همون شپشا سوزوند😂😂😂

اینش جالبه طرف میگه خب چیه شپشه دیگه! این یعنی دوس داره بقیه بگیرن یه ذره شرمندگی طرف نداره.

جاریت هیچ حقی بهش نمیشه داد، هم اشتباه کرده اومده هم اشتباه بزرگتر کارشم عادی جلوه داده. ایشالله بره دیگه نیاد تا شپشش خوب بشه.

اینجور جاری از شپش خطرناک تره😂😂 شما نگران نباش از پس شپش برمیای. فقط الکی حرص نخور مثل ما اعصاب برات نمیمونه. باید روانتو سالم نگه داری که جسمت بتونه کار کنه، تمیزکاری داری و کارهای دیگه وقتی جاریت رفت. دیگه پیش اومده. بخواب فعلا عزیزم🌹

2706