2737
2739
عنوان

دختر سرگردان تو قبرستون یادتونه؟

219 بازدید | 25 پست

تقریبا چندسال پیش یه دختر شبا میرفت قبرستون

حتی اخبار برنامه های تلویزیونی نشونش داد

بعد ب گزارشگره گفته بود ولم کن وگرنه ضرر میبینی

میگفتن خیلی با سرعت بالا میدوعه وفراریه

آخرش چیشد دختره؟

خیلی سریع دوید خورد به دیوار پاره شد ....🏃🏽‍♀️

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر تایپیک ترسناک داریم امشب 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ولم کن ضرر میکنی 😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2738
شاید ترسناک بیاد اما یگی از اطرفیانم سر مرگ پدرش خیلی بیقراره شبها ساعتای ۱۲ نصف شب تو زمستون میرفت ...

عموم با خالم ازدواج کرد ماه عسل رفتن مشهد برگشتی تصادف کردن خالم درجا فوت کرد ولی عموم رفت کما

اون موقع ما شهرستان بودیم تا چند وقت بیدار که میشدیم می‌دیدیم مامانم نصف شب پاشده رفته قبرستون

بابام در خونه رو قفل میکرد مامانم خودشو میزد میگفت خواهرم تنهاست بهم میگه من از تاریکی میترسم باز کنید برم پیشش

خیلی روزای گندی بود

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2706