2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر من نیمه اول بود 

میخواستم دیرتر بفرستم 

معلم پیش دبستانی گفت برای چی الکی دیر بفرستی ؟؟؟ بچت همه چیو سریع یاد میگیره و باهوشه و ...

الان دخترم کلاس چهارمه و معلمش هم خیلی راضیه ازش شکر خدا و از بچه های اول کلاس هست

دختر من نیمه اول بود  میخواستم دیرتر بفرستم  معلم پیش دبستانی گفت برای چی الکی دیر بفرست ...

درسته نمره بالا میگیرن ولی بیشتر تلاش میکنن 

من نیمه اول بودم شاگرد اول ولی دوبرابر خواهرم درس خوندم اون نیمه دومه

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2740
مردم جهشی میخونن شما میخوای دیر تر بفرستی که چی بشه؟زود نیست که من قبل مدرسه حتی خوندن نوشتنو یاد گر ...

حوصله نوشتن نداره هوشش خوبه 

الفبا و اعدادفارسی وانگلسی ورنگا همه به انگلیسی ۵تا سوره حفظه 

به حکمتش دل بسپار(خدا)
درسته نمره بالا میگیرن ولی بیشتر تلاش میکنن  من نیمه اول بودم شاگرد اول ولی دوبرابر خواهرم درس ...

نه عزیزم معلم از اینکه تو کلاس با یه بار توضیح درس رو می‌فهمه خوشحاله یعنی گیراییش بالاست شکر خدا 

حوصله نوشتن نداره هوشش خوبه  الفبا و اعدادفارسی وانگلسی ورنگا همه به انگلیسی ۵تا سوره حفظه&nbs ...

نه بزار بره عقب ننداز تنبلیه با تنبلیم باید مبارزه کنی نه کنی باهاش عقب بکشی ،تنبلی کنه سال بعدم همینه 

نه عزیزم معلم از اینکه تو کلاس با یه بار توضیح درس رو می‌فهمه خوشحاله یعنی گیراییش بالاست شکر خدا&nb ...

پسر من نوشتنش صفره ولی هوش خوبی داره

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2706