2737
2734

ازش ممنونم یعنی نمیدونم چجوری میتونم لطفشو جبران کنم بعضیا بی دلیل خوبن خدایا صد هزار مرتبه شکرت

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیشده جریان چیه

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
2728

خداروشکر شما خوبیشو دیدی

این ادما خیلی کم میشن بخاطر ادمای دورشون 

تعریف نمیکنم اما ذاتا خودمم همینم.... 

خیلی بدع

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
خداروشکر شما خوبیشو دیدی این ادما خیلی کم میشن بخاطر ادمای دورشون  تعریف نمیکنم اما ذاتا خودم ...

متوجه نشدم عزیزم یعنی به خاطر بدی ادمای اطرافشون دیگه خوب نمیمونن؟ حرفت حقه.ولی من قدرشو تا اینجا دونستم

متوجه نشدم عزیزم یعنی به خاطر بدی ادمای اطرافشون دیگه خوب نمیمونن؟ حرفت حقه.ولی من قدرشو تا اینجا دو ...

ااره من بی منت ب همه محبت میکردم

چون میدونستن ذاتم چجوریه

همیشه له لهم کردن

قلبم

روحم

جسمم

برا همون با وجود اینکه ذاتم بد نیس اما دیگه نشون نمیدم 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740
ااره من بی منت ب همه محبت میکردم چون میدونستن ذاتم چجوریه همیشه له لهم کردن قلبم روحم جسمم برا ...

بگردم برای قلبت خواهر.حق داری.هر کسی لیاقت خوبی و محبت رو نداره.آرزو میکنم خدا سر راه ادمایی مثل اون و شما همیشه ادمای خوبی قرار بده.

بگردم برای قلبت خواهر.حق داری.هر کسی لیاقت خوبی و محبت رو نداره.آرزو میکنم خدا سر راه ادمایی مثل اون ...

خدانکنه فداتشم❤

من چوبشو خیلی خوردم.... 😔😔😔😔

ولی الان خیلی جلو خودمو میگیرم

حتی خیلی جاها اون روی بدی که ساختم هم نشون میدم سریع

خیلی از ادمایی که باعثشن متنفرم

خدانکنه فداتشم❤ من چوبشو خیلی خوردم.... 😔😔😔😔 ولی الان خیلی جلو خودمو میگیرم حتی خیلی جاها اون ...

منم از ادما خیلی بدی دیدم ولی بخشیدم چون چاره دیگه ای نداشتم.خدا به قلبت ارامش بده 

منم از ادما خیلی بدی دیدم ولی بخشیدم چون چاره دیگه ای نداشتم.خدا به قلبت ارامش بده 

قربونت برم

بخشیدن ک خیلی بخشیدم

حتی برای دشمنم بد نمیخوام

اما یه نفر رو هیچوقت هرگززززززز حلال نمیکنم 

هرروز هم شاهد بیچارگی هاشونم... 

ببین چیکا کردن دیگه 

قلبم راضی نمیشه خیلی ناراحتم 

سلام اسی تاپیکت‌ تعطیل شد جواب سوالمو‌ داده بودی نتونستم بخونم

منم مثل تو هستم و متوجه شدم بخاطر کمبود محبته تو هم کمبود محبت پدری داری؟

🌟نوری از یَزدان بَر رُخَت تابان🌟