2733
2739

عزیزم نذار جدا خوابیدن عادت بشه ، من باردارم و به ۱۰ روزیه از شدت که بینیم شبا کیپ میشه و خروپف میکنم ،شوهرم مجبور شده شبا بره تو سالن چون میخواد بره سر کار نمیتونه بخوابه ،اصلا حس بدی داریم دوتامون ،خیلی سختمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه چجوری وقتی قهری کنارش بخوابی ؟ اصلا ناخداگاه بالشتا از هم دور میشه 

نه اصلا این جوری نیست همین که روی ی تخت و یا روی زمین پیش هم باشید ناخودآگاه آدم کشش پیدا می‌کنه نزدیک هم می‌شید البته اگه یکم غرورتون رو بزارید کنار 

من همسرم هیچ وقت نمیزاره تنها بخوابم میگه باشه قهر ولی اینجا جدا خوابیدن نداریم 

صبح ناخودآگاه که بیدار میشیم سلام میکنیم و میشه سرآغاز دوستی دوباره 

البته اگه تا صبح قهرمون طول بکشه🤣

چه بد ☹️☹️

خیلی 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740

خودت صادقانه فکرکن ببین کی مقصره؟ بچه رو خب دعوا کرده قدیم کتک میخوردن بچه ها زنوشوهرا بهم میچسبیدن بازم‌. توام الان برو یه بالشت بردار کنارش بخواب. قهرم باش ولی کنارش بخواب. خود به خود پیام میدی قهرم ولی دوستت دارم. اینجوری سهم خودتو انجام دادی و همش تو مقصر نیستی اگر جدایی بیفته بین تون. اگرم دوسش نداری خب کیف کن که ازت جدا میخوابه و بیخیال باش.