2733
2734
عنوان

ماجراهمسایمون بیایین🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 28 پست
خاک برسرش  توالت و برا چی درست کردن پس همون بهتر ابروش بره

بابا تو خونه اش چسیده تو اخبار ساعت نه که نبوده😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا غذا رو سر پا و هول هولکی خورده یا حبوبات نپخته داشته 

بگو بارهنگ دم کنه براش

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2742

خب جلو زن و بچش زشته دیگه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

والا بدبختو یطوری فحشش دادن انگار دست خودشه 

باید یکسره تو سرویس بشینه😂

اسی بجز عرق نعنا تو خونه هرچی دمنوش گرمی داره دم کنه بهش بده

نبات رو بندازه تابه آب بشه یکم رنگش تغییر کنه بعد اب بریره بجوشه بخوره

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
خب جلو زن و بچش زشته دیگه

دیگه وقتی فشار باشه درمیره دیگه

بچه هاش خوب فهمیدن رفتن تو اتاقشون زنشم باید می‌رفت تو اتاق این راحت باشه . 

والا بدبختو یطوری فحشش دادن انگار دست خودشه  باید یکسره تو سرویس بشینه😂 اسی بجز عرق نعنا ...

نبات خورده هرکی هرچیزگفته خورده بیچاره

عشق فقط حیدرامیرالمومنین💖
2740
والا بدبختو یطوری فحشش دادن انگار دست خودشه  باید یکسره تو سرویس بشینه😂 اسی بجز عرق نعنا ...

همون 😂 آدم بعد چند سال دیگه اینقدر سخت نمیگیره

دیگه وقتی فشار باشه درمیره دیگه  بچه هاش خوب فهمیدن رفتن تو اتاقشون زنشم باید می‌رفت تو اتاق ا ...

چی بگم والا 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
بیچاره کاش خوب میشد

اره خدا خودش کمکش کنه

چیه

دارو گیاهی...و عرق تقویت معده  عالیه برای معده درد و نفخ و دل‌پیچه و سنگینی بعد غذا یا غذای ناسالم بخوری حالت بد بشه ...از عرقیجات میگیریم

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..