2737
2739
عنوان

حس میکنم😕

594 بازدید | 20 پست

خیلی دارم ب خودم فشار میارم باوجوداینکه باردارم چون امتحانای ترم 2 نزدیکه مدام دارم درس میخونم مغزم خسته شده تا همین نیم ساعت پیش داشتم خلاصه نویسی میکردم و میخوندم ... سال ٱخرم و دوسدارم حتماامسال دیپلممو بگیرم دیگه

الان شوهرم خابه من تاالان درس خوندم ...این هفته هم بخاطر یه کاری حتما باید بریم مشهد خونه مادرشوهرم اینا از الان من غمبادگرفتم ک اون تایم نمیرسم خیلی درس بخونم...کسی بوده مث من تو بارداری تا صب درس بخونه😕

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دانشگاه میرفتم باردار بودم درس نمیخوندم به زور پاس کردم اون ترم رو. البته من ویار داشتم وگرنه آدم درس خونیم 😅

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
بچه‌ت درسخون میشه😅

مجبورم اخه نهاییه و حجم کتابا حس میکنم زیادع گاهی سردرد میگیرم شوهرم میگه کمتر بخودت فشار بیار😕😅

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

عزیزدلممم 

خدا قوت

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740
من دانشگاه میرفتم باردار بودم درس نمیخوندم به زور پاس کردم اون ترم رو. البته من ویار داشتم وگرنه آدم ...

ایجان 

رشتت چی بود?

منم ویار دارم

عزیزدلممم  خدا قوت

ممنون قشنگم❤️

من متوجه نشدم بارداری  دیپلم هنوز نگرفتی

نه عزیزم اگه خدابخواد این ترم میگیرم

زود ازدواج کرده الان همسن و سال دبیرستانیاست که میخوان دیپلم بگیرن

بزرگسال درس میخونم 

اخه سال اخر میگن تو کنکور تاثیر دارع دوسدارم نمره هام خوب باشه دانشگا رشته ی خوبی قبول شم انشاالله

ایجان  رشتت چی بود? منم ویار دارم

من زیست شناسی خوندم

ویار خیلی مزخرفه🙁😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
من زیست شناسی خوندم ویار خیلی مزخرفه🙁😂

اخخخ ارررره 

من ویار خیار دارم همش😋😅ولم کنن یه مغازه خیارو بار میزنم😅از مرغ بدم میادبااینکه قبلا دوسداشتم

ازون بدتر حالت تهوع واقعا رومخه شدیدددد

2706