2737
2734

بخدا دخترای مردم چقدر شانس دارن 

مامانم میگه نمیخوام ی دختر از کوچه خیابون پیدا کنی بشه عروس ما داداشم داد و بیداد میکنه کوچه خیابونی نیست دوسم داره منم دو برابر بیشتر از خودش عاشقشم 

هر کار کنی هم میگیرمش ماله خودم میشه زنم میشه 

حتی بخاطر اون دختره غیرتی میشه فکر کنم 

تو روی خواهر شوهرم چاقو می کشه ( چون به گفته مامانم شوهر خواهرم ی تیکه بار دختره کرد که خرابه و اینا ) 

الانم زده از خونه بیرون میگه تا قبول نکنی بریم خواستگاریش خونه نمیام 

مامانمو دق میده آخرررر 😡😭😭

مامان آناهیتا -آراد -آرتا 🤱🏻💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا نمیذارید با کسی که خودش میخواد ازدواج کنه و به دختر مردم حرف زشت میزنید؟ دیگه اون دوره که مادر و خواهر واسه پسرا زن انتخاب میکردن گذشته الان همه خودشون با طرف مقابلشون آشنا میشن بعد ازدواج میکنن

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2740
شانس رو نگاه هر کس سمت من اومد باد بود توس شد رف

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

خوب برید تحقیق .. هرکی عاشق میشه اهل کوچه و خیابون نیس .. من الان ازدواج کردم و از خانواده مقیدم خودمم مقیدم چند سال پیش با ی اقا بودم در حد مرگ میخاستمش خانوادش قبول نمیکردن و نکردن .. ایقد نفرینشون کردم و تا عمر دارم نفرین میکنم چون دلم شکست .. اونا هک افکارشون مث شماس

2706