2737
2734
عنوان

دماغم کیییپه کمک

73 بازدید | 15 پست

چیکار کنم😭😭😭 برای گوش درد بده آب نمک بچرخونم تو سوراخ بینیم ؟

بینی و گلوم کیپه کیییییپه چندبار نزدیک بود از خلط گلو عق بزنم وااااییییی😭😭😭😭

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطره بریز خیلی خوبه

چی؟ ندارم چیزی😭

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2728

سرچ کن فیلم سینوس شویی چند باااار انجام بده 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
سرچ کن فیلم سینوس شویی چند باااار انجام بده 

بلدم.میگم برای عفونت گوش بد نباشه؟مثلا آب نره تو گوش اینا

اره فردا برو داروخونه.اسپری هم خوبه بخری.شستشو میده مخاطو.همون سرماخوردگی جدیدیت دو هفته پیش مثلت بو ...

تا فردا چ کنم حس خفگی دارم 😭

بلدم.میگم برای عفونت گوش بد نباشه؟مثلا آب نره تو گوش اینا

سرتو خم نکن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
سرتو خم نکن 

به جلو خم نکنم؟

به جلو خم نکنم؟

به طرفین استاد داریم راجع به گوش صحبت میکنیم

2706