2737
2734

من عجیبم

یا اونایکه مدام گوشی همسرشون چک میکنن؟؟؟

بابا بیخیال یکی بخاد هرزه بازی کنه صدتا ترفند داره با یه گوشی چک کردن مشکل حل نمیشه

من رمزش رو میدونم ولی چک نمیکنم 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

من میدونم اما چن باری هی چک میکردم چیزی ندیدم الان باوجود اینکه میدونمم اما دست نمیزنم مگه اینکه کارواجب داشته باشم

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من می دونم ولی چک نمی کنم اونم رمز منو می دونه ولی چک نمی کنه، آخه چک کنی که چی اگه دنبال چیزی آدم باشه برای جدایی آره باید چک کنه ولی وقتی می مونه و هیچ کاری هم جز غصه ازش برنمیاد چک کنه که چی بشه یا جدا هم نشه ولی بخواد آگاه بشه بدونه تو این زندگی چند چنده و یه کاری ونه نه برای درست شدن شوهرش برای ساده نبودن خودش باز چک کردن فایده داره اگه شک کرده باشه البته.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
منم چک نمیکنم ولی رمز همو میدونیم گوشیامون همیشه دردسترس همدیگس به راحتی

باور میکنی چندباری گفته رمزش فلانه ساعتش درست کن صبح خواب نمونم ولی من باز دست نزدم 

2740