2737
2739
عنوان

وقتی مهمون دعوت میکنید....

277 بازدید | 26 پست

تمام خوراکیایی ک قراره در طول مهمانی استفاده بشه مثل میوه و شیرینی و شکلات، بیسکوییت و کلا چیزای این مدلی رو قبل از اومدن مهمان همه رو میچینید رو میز جلومبلی؟🤔

من ب نوبت هرکدومو میارم 

ینی از قبل چیزی جز جاشکلاتی رو میز نیست

شما هم مثل منید؟یا من اشتباه میکنم؟

اخه میبینم تو اینستا وقتی وقتی مهمون دارن همه رو میچینن از قبل

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میوه و بشقاب هارو میذارم

شیرینی و آجیل رو بعدش میارم

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731

من به نوبت میارم البته اگه بچینم دخترم همه رو پخش و پلا میکنه مجبورم یکی یکی بیارم.ولی شکلات رو روی میز از قبل میزارم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2740

منم همرو میچینم قبله مهمون فقط بعضیاشو اگه یخچالی باشه یا میز جانداشته باشه میذارم بعداومدنشون

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
شربت و چایی کاپاچینو بعدا  ولی بقیه چیزها رو میشه گذاشت کافی تیبل

من ک کافی تیبل ندارم😂خودمم و ی میز جلو مبلی با دوتا عسلی و ی میز نهارخوری کوچیک😁

اونا بیشتر به هم پز میدن مهمونی نمیگیرن 

😂اره اینم هس

اخه با خودم فکر میکردم ک نمیشه همه چیو بچینم رو میز بعد بگم نه نخورید از این شیرینیا تا بعدا چای بیارم ! یا فقط میوه بخورید تا بعدا ک چای اوردم دست بزنید ب شیرینیا😐😐😂😂 بعد گذاشتنش ی جوریه ک طرف نمیدونه باید شروع کنه ب خوردن یا نه نگاهشون کنه😁

2706