2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم همسر من عادت نداره پاک کنه اخه الان دوتا از پیامارو پاک کرده یکیش یکی از پرسنل خانمشه….یکی ه ...

از کجا فهمیدی پاک کرده ب منم یاد بده

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
2728
فکر نمیکنم از تنظیمات بخواد بره تو برنامه هاش چمیدونه تو نصب کردی همچین چیزی البته عزیزم خودت بهتر ...

عزیزم میشه کامل توضیح بدی؟

چون اینجور برنامه ها معمولا اعلانش میره بالای صفحه گوشی

ممنونم دوستم بله واقعا اوکی نیستم ،نمیدونم ازش بپرسم یا نه🤦🏻‍♀️

اصلا اصلا اشتباه نکن بهش چیزی نگو اگه کاری بکنه تو با گفتنت بهش هشدار میدی بیشتر مراقب باشه 

چیزی نگو اول که سعی کن بیخیال باشی آدم از هر چی بترسه بهش میرسه دوک اگه نتونستی بیخیال شی دقیق تر شو تا مدرکی دستت نبود اصلا مطرح نکن اشتباه منو نکن من میدونستم شوهرم داره خیانت میکنه بدون مدرک رفتم بهش گفتماونم زد گوشیشو خورد کرد همه چیو از بین برد آخرم من شدم مقصر

از کجا فهمیدی پاک کرده ب منم یاد بده

زمان اخرین پیام ی نفر زده بود دیروز (تو خود قسمت پیام ها) ولی داخلش ک رفتم دیدم پیام چند روز پیششه فهمیدم دیروز پیامی ک بهش داده یا اون فرستاده برا این پاک شده…..

2738