2733
2739
عنوان

خانواده شوهرم بیاید🙄

258 بازدید | 16 پست

خواهرا شوهرم به گوش شوهرم رسوندن که زیاد با جاریم گرم نگیرم اهل حرف ببر بیاره .. شوهرمم بم گفت .. نمیدونم چرا اینو گفتن من عقدم چار ماهی هست.. جاریم تو جمع خانواده شوهر باهام میگه میخنده حس میکنم ک اونا خوششون نمیاد دلیلش چیه نمیدونم ..از من ۱۶ سال بزرگتره.. وقعا حرف ببر بیاره یا فگ میکنن تو یه تیم میشیم شاید علیهشون؟ در صورتی ک من تو این فازا نیستم نظرتون چیه

ببین خواهر سعی گن بیشتر حواست جمع کنی کم تر صمیمی شو 

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متأسفانه ازدواج کردی وارد میدون جنگ میشه هم باید جبه ات رو مشخص کنی هم همه رو جاسوس ببینی به اونا ربطی نداره تو با کی رفت و آمد میکنی ولی با هیچ کس زیادی یکی نشو تا چند سال نگذشته و آدمو نشناختی حرف های مهم زندگیتو نگو درد و دل هات یا خوشی هاتو نگو

2731
چرا اینو گفتن به نظرت؟

شاید همچین آدمی هس که گفتن که بشناسیش

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
متأسفانه ازدواج کردی وارد میدون جنگ میشه هم باید جبه ات رو مشخص کنی هم همه رو جاسوس ببینی به اونا رب ...

واقعا اینو ک گفتن من ترسیدم میگم نکنه اهل حاشیه باشن  همشون .. واس زندگیم ترسیدم . من اصلا رازا زندگیم نمیگم ولی از همشون میترسم

2740
واقعا اینو ک گفتن من ترسیدم میگم نکنه اهل حاشیه باشن  همشون .. واس زندگیم ترسیدم . من اصلا رازا ...

معلامه ساده ای ولی از الان بهت میگم باهمه شون بگو بخند کن اما حرف های مهم رو بهشون نگو حرفای روز مره و عادی و فلان مخصوصا تازه رفتی تو جمعشون اگ گفت مثلا فلانی رو دیدین فلان جا چه لباس زشتی پوشیده بود تو فقط گوش کن یه کلام نگو فردا فضول جمع میره فقط حرف تورو که تازه اومدی می‌رسونه 

ممکنه خود شوهرم بره بگه حرفامو؟؟ یا اینک چی گفتم؟

من که شوهرتون نمیشناسم ولی خوب مردهای خاله زنک کم ندیدم تجربه ی من میگه همه رو دوست داشته باش ولی به هیچ کس اعتماد نکن نمیگم شکاک باشی کارآگاه بازی دربیاریا ولی اعتماد صد نداشته باش که باعث میشه واقعیت هارو نبینی

من که شوهرتون نمیشناسم ولی خوب مردهای خاله زنک کم ندیدم تجربه ی من میگه همه رو دوست داشته باش ولی به ...

اره‌ ممکنه شوهرم بره جلو‌خواهراش بگه و منو بفروشه از کجا معلوم

عزیزم ی نصیحت با هرکدوم بیش از حد صمیمی نشو خوب باش ولی صمیمی نه اصلا

درد و دل اصلاااا 

در مورد خانوادت یا احیانا مشکلت با شوهرت چیزی نگو

سعی کن زندگیت ی راز باشه سعی کن پیش هرکدومشون فقط شنونده باشی

اینجوری راحت زندگی میکنی

2706