2737
2739
عنوان

فک کنین روز عقدتونه چه کمبودهایی رو جبران میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 53 پست
نمیدونم اینجا مجازیه و نی نی سایت هم سرزمین عجایب اگر راست میگی و واقعیت داره بمیرم برای دل زن اولش

بخدا راست میگم😭💔

مگه من خودمم میخام زنش شم بخدا اجباریه😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روز عقد نه رو بگو و تموم کن محکم باش شاید اینجوری چند رور اذیتت کنن ولی عوضش یک عمر راحت میشی و پیشی ...

کاش بتونم😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
نمیزارن از خونه برم بیرون🥲😭💔

اگه شما راست بگید الان این گوشی دستت نبود همین الان زنگ بزن ۱۱۰ بگو من و به زور نگه داشتن و به زور می خوان شوهر بدن یا برو پیج شاهین صمد پور براش کامنت یا پیام بزار یا شماره یک مشاور می تونی پیدا کنی/ادمی رو بخوان به زور شوهر بدن نمیاد نی نی سایت بچرخه می ره دنبال راه حل 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
اگه شما راست بگید الان این گوشی دستت نبود همین الان زنگ بزن ۱۱۰ بگو من و به زور نگه داشتن و به زور م ...

وقتی کسیو ندارم با کی حرف بزنم از کی کمک بخام🥲😭💔

چه ربطی به گوشی داره🥲😭💔

2740

مراسم عقد نداشتم ولی عروسی رو یا نمی گرفتم یا آرایشگاه بهتری میرفتم 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱