2733
2734

۴ م فروردین راب..طه داشتیم ولی حواسش نبود و کمی داخل ریخت شرمنده که میگم تو رو خدا . و من ۲۰ م ، ۲۱م فروردین باید پری میشدم ولی تا الان نشدم و ۲۱م فروردین رفتم آزمایش خون دادم و نوشته بود بتا1.1 خیلی ناراحت شدم با اینکه اصلا تا حالا اقدام نداشتیم ولی دلم میخواست سوپرایز شم ولی هنوز علاعم دارم از چند روز پیش تا الان و پری هم نشدم ب نظرتون زود آزمایش دادم ؟ همون روز که باید پریود میشدم آزمایش داده بودم ب نظرتون یکشنبه برم دوباره آزمایش بدم ؟ علاعمم طوری نیست که بگم توهم و فلانع قشنگ معلومه . تو رو خدا دعا کنید زود رفته باشم که منفی شده بود و یکشنبه برم مثبت شه ای الله🤲🥺🧿❤️

انشالله که هستی 

نه هفته اینده برو

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله که هستی  نه هفته اینده برو

مرسی عشقم ایشالله 🥺🤲😞تو رو خدا برام دعا کن انقد دلم میخواد باردار باشم که نگو . چند ماهه ازدواج کردم ولی چون تنبلی تخمدان دارم یه ماهه فهمیدم تنبلی دارم نگرانم همش میگم کاش باردار باشم چون یکشنبه هم آزمایش بارداری میدم هم میرم پیش دکتر زنان برای تنبلی تخمدانم

2738
یعنی ۱۰ روز عقب انداختی؟

اره والا 🥺باید بیستم یا بیست و یکم پری میشدم ولی نشدم کمی حالت تهوع دارم خیلیییی کم ، ترشح دارم ، زیر شکمم طرف راست تا پری روز خیلی درد میکرد الان هم طرف چپ شکمم یه جوریه انگار گرفته عضله شکمم و از داخل درد داره طرف چپ شکمم ، اسید معده دارم همش ولی قبلا نداشتم اصلا ، همش خستم همش می‌خوابم بی حالم ، ویار دارم انگار همش دلم شیرینی و بستنی میخواد یه چی تو تلویزیون ببینم دلم میخواد بخورم همون لحظه حس بویاییم قوی شده خیلییی 

مرسی عشقم ایشالله 🥺🤲😞تو رو خدا برام دعا کن انقد دلم میخواد باردار باشم که نگو . چند ماهه ازدواج ک ...

انشالله که هستی تو هم برای من دعا کن به زودی صاحب خونه بشم

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  
انشالله هرچی میخای بشه اره یکشنبه برو ازمایش بده

مرسی خوشگلم ایشالله 🤲🥺❤️دعا کن برام عزیزم دلم میخواد باردار باشم و بیام تاپیک بزنم و خوشحالیمو با دوستای نی نی سایتیم سهیم شم 💓🥺

2706