2733
2734
عنوان

کیا موهای چرب دارن

124 بازدید | 25 پست

کیا موهاشون چربه من امروز حمام برم پس فردا حتما باید برم اگر نرم هم موهام خیلی چرب میشع هم اینکه سرم خیلی میخاره نمیتونم تحملش کنم کیا مشکل منو دارن خسته شدم شامپو گلرنگ معمولی میزنم ب موهام دیگ هیچی نمیزنم بیشتر وقتا با سشوار خشک میکنم فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شامپو تخم مرغی بگیر عالیه

واقعا تاثیر داره😐😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731
2740

منم مثل شما هستم  دررواقع باید هر روز برم اما تحمل میکنم یکدروز در میون میرم... حتما نرم کننده یا ماسک مو داخل حمام بزن تا موهات خشک و شکننده نشه.‌‌ 

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
2706