2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم مهاجرت نمیکردم اگه شغلی که قراره اونجا داشته باشم تعیین شده نباشه

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2738

نه

آخه مهاجرت چی داره بری اونجا فکر میکنی بهتره اوضاع؟ 

یه شهروند درجه دو تو مملکت غریب 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چرا

چون درآمد نسبتا خوبی همینجا داری و به قول خودت کارت راحته و توی شهر کوچیکم احتمال پیشرفتت خیلی زیاده اما مهاجرت مشخص نیست چی در انتظار آدمه هیچ تضمینی نیست که بهتر از اینجا باشه

این مسئله کاملا بستگی به روحیات آدما داره ...من با روحیه و طرز فکرم مهاجرت برام آخرین گزینه س و هیچ علاقه ای ندارم .به فرهنگ و کشور خودمون خیلی وابسته م نه اینکه برتر بدونماااا نه فقط دل کندن و از نو شروع کردن برام خیلیییییی سخته ..

ولی یه سری هستن خیلی زود با شرایط و فرهنگ کشور دیگه خو میگیرن و براشون جالب و جذابه ...

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...
2706