2733
2739

چرا ؟!!

احتمالا منظورتون از مردم دوره فروش هاست 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه چی یلاگری و...

مگه کلا چقدر بلاگر داریم؟! والا ملت همش دارن اونجا پول دوره های بدردنخور میدن جیبشون خالی میشه😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
همین دوره هاشون ک تموم شد میبینی میلیاردری شدن🤣

چه بدونم . من سه تا دوره شرکت کردم عکاسی و کیک پزی و دوره معین فرجی . هیچی درنیاوردم البته تنبلی خودمم هست که خب خیلیا مثل منن 😂

معین فرجی به نظرم چرت و پرت زیاد میگه. تو دوره هاش هم همینجوره؟

یه سری مطالب تکراری که همه دوره فروشا میگنو گفته

2706