2737
2739
عنوان

شوهرم توی تلگرام تا الان انلاین بود

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برگرد بهش سفت بچسب اگه شوهرت خوبه.. اگه نه که ولش کن

من دوسش دارم

ولی شک دارم با منشیش رابطه داشته باشه

منشیش خیلی ادم جلف و سبک سریه

بنظرت اینکه همزمان انلاین بودن داشتن باهم چت میکردن

2728
من دوسش دارم ولی شک دارم با منشیش رابطه داشته باشه منشیش خیلی ادم جلف و سبک سریه بنظرت اینکه همزم ...

نه گلم نمیشه قضاوت کرد... تو باید بشینی رو در رو صحبت کنی ... وگرنه با حدس و گمان خودت رو اذیت میکنی... شاید کار داشته 

الان من هم تا صبح آنلاینم ... مگه دارم خیانت میکنم ؟؟؟

برگرد بهش سفت بچسب اگه شوهرت خوبه.. اگه نه که ولش کن

بارها بهم گفته تقصیر من چیه کسی بده..میگه چرا یه دختره  کولی رو بهم میچسبونی

ولی متاسفانه شوهر من در مقابل رفتارهای زشت این زن چیزی نمیگه وقتی بهش گله میکنم میگه من نمیتونم ب کسی بگم چجوری رفتار کن

من دوسش دارم ولی شک دارم با منشیش رابطه داشته باشه منشیش خیلی ادم جلف و سبک سریه بنظرت اینکه همزم ...

امان از این منشی ها😒 خیلی زیرک و پررو شدن

انقدر که با صاحبکار لاس میزنن و صمیمی میشن

نه گلم نمیشه قضاوت کرد... تو باید بشینی رو در رو صحبت کنی ... وگرنه با حدس و گمان خودت رو اذیت میکنی ...

بنظرت اگه خیانتکار بود عکس پروفایلش ک خودش و من هستیم رو عوض میکرد درسته؟

2740
بارها بهم گفته تقصیر من چیه کسی بده..میگه چرا یه دختره  کولی رو بهم میچسبونی ولی متاسفانه شوهر ...

تو روانت به هم ریخته خواهر من ... میدونستی با این کارا شوهرتو بیشتر از خودت دور میکنی ؟؟؟؟

بچه ندارم ولی دوسش دارم خیلی دارم اذیت میشم

خانم گل هیچ زندگی بی مشکل نیست...من مستاجرم و شوهرم ۴ماهه بیکارشده ازغصه قسطهای عقب افتاده خوابم نمیبره...بچه شیرخوارم دارم...حرفم اینه اگه زندگیت رو براهه بچسب شوهرتو ...چرا تنهاش گذاشتی فردا پاشو برو خونت ناهار درست کن براش فلان‌‌....آشتی کن...فکر خیانت آدمو خیلی رنج میده اما زود جا زدی برگرد...بهش محبت کن...به آب پارچ و کتری تون یاحتی غذاهاتون آیت الکرسی بخون بخدا جواب بده اصلا منشی ب چشمش نمیاد...خدا کمکت کنه

بنظرت اگه خیانتکار بود عکس پروفایلش ک خودش و من هستیم رو عوض میکرد درسته؟

بله همینطوره .. ولی بازم اینا دلیل بر قضاوت نمیشه .. برو بشین رک و راست باهاش صحبت کن .. اصلا همین الان .. همیییین الان بهش پیام بده .قرار بزار فردا همو ببینید . قشنگ بشین باهاش صحبت کن. هر چی تو دلته بگو . شوهرته غریبه که نیست.... بغلش کن تو بغلش گریه کن بگو که چه قدر تو این سه روز دلتنگش بودی( این کار معجزه میکنه) بدو ببینم چیکار میکنی ... منم باهاتم نگران نباش

2706