2737
2739
عنوان

میخوام شنبه محکم برم دادگاه که باشوهرمم تماس بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 37 پست
اره من بچه ندارم اعتیاد شوهرم و خانوادش چیه عالمه مشکل مالی

ای خدا

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها خانوادش  مگه چیکار میکردن  خانواده‌ی آقایی ک من دوسش دارم هم زیاد نرمال نبستن

مثلا میگفتن اعتیاد چیا الان همه اعتیاد دارن همش دخالت میکردن وحسادت وخیلی کارای دیگه خط قرمزی نداشتن

خدا کنه هیچ کس اینجوری نشه ولی شناخت و خانواده خیلی مهمه

خانوادش خیلی دورو هستن و بد ذات

شناختمشون. ولی خودشو دو ساله میشناسم خیلی عاشقشم خیلی خوبه:) پاک مظلوم عالی دوسم داره خیلی

2731
آره بخدا خودم کارمیکردم دیگه خسته شدم هرجا میرفتن پشت سرم میگفتن عروسمون خرابه

خدا کمک کنه بهترین تصمیمو بگیری

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
ممنونم عزیزم واقعا مگه اینکه خدا کمکم کنه خیلی خسته م

طولانی نکن یا برو یا برگرد 

آها خانوادش  مگه چیکار میکردن  خانواده‌ی آقایی ک من دوسش دارم هم زیاد نرمال نبستن

میدونم به حرفم گوش نمیدی 

و شایدم با خودت بگی خانوادش اونجورین ولی خودش یه فرشتس 

ولی خب ولش کن 

واقعیتش اینه که شما قراره نه تنها با خانواده ی طرف بلکه قراره با فوت شده های طایفه ی طرفم زندگی کنی 

ادما تو شرایط بحرانی ( که تو زندگی متاهلی فراوونه) یا شبیه خانواده غیر نرمالشون رفتار میکنن 

و یا رفتار افراطی تاکید میکنم افراطی متضاد با رفتار غیر نرمال خانواده رو انجام میدن

مثلا اگه خانوادش از اینان که وقتی عصبی میشن کتک میزنن یا ایشونم شمارو کتک خواهد زد و یا انقد ضعیف خواهد بود که جلوی ظلم خانوادش به شما یا حتی خودش سکوت خواهد کرد

البته این ویژگیارو اوایل رابطه بروز نمیدن 

معمولا ۲ تا ۳ سال بعد ازدواج نشونش میدن 

از هر ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ نفر شاید یه نفر بتونه نرمال از اب در بیاد

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
اصلا راه ندارد واسه زندگی خیلی هم دوسش دارم و لی اصلا هیچی آسایش و آرامشی باهاش ندارم

بسازش ، بخت دوم آنچنان خبری بهش نیستا

من از اعتیاد متنفرم اصلا نمیتونم باهاش کناربیام 

خودش قصد ترک نداره؟

2706