2737
2739
عنوان

آبروم رفت جلو مهمون

222 بازدید | 10 پست

ی مهمون داشتم گفتم شوهر. م گوشت بگیره درست کنم گفت کباب میزنم. گفتم تو بلد نیستی .گفت ن بلدم نیم ساعته گوشتش آمادس برای کباب .منم کلی دسر و میوه و آجیل و هندونه اینا حاضر کردم .مخلفات شام و کباب. ی تکه گوشت گزاشتم دهنم سفت و خاام. کلی رفته‌ خریده تکه کرده آتیش درست کرده گفتم بلد نیستی کاش قیمه درست کرده بودم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ساعت داری شام میدی تازه؟

ن تموم شده مهمونم آقاس پیش همسرمه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728
شک داشتی ب بهانه ی میهمانی و ..به خورشت محض احتیاط میزاشتی چطور اعتماد کردی ؟!

اولین بار اعتماد کردم .روز اول پریودم هم بود گفتم برو کبابی حداقل گفت نه بلدم

اخی عزیزم اشکالی نداره بالأخره تجربه میشه یاد میگیره بپزه  به هر حال اتفاقی که افتاده و تموم ش ...

چقدر هزینه کردیم ی شام درست در نیومد خیلی عصبانیم از دست. شوهر.  م کلا ریلکس و همیشه گند میزنه ب زحمات من

2740
اولین بار اعتماد کردم .روز اول پریودم هم بود گفتم برو کبابی حداقل گفت نه بلدم

دیگه گذشت اونام فهمیده کار شوهرته 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
من همیشه برا اطمینان چند مدل درست میکنم که اگه مهمون دوست نداشت یکیشو یا بد شد گرسنه نمونن، الانم دی ...

ن دیکه دیر درست کردن نمیدونم خورده نخورده پیششون نبودم

دیگه گذشت اونام فهمیده کار شوهرته 

این مهمونم خیلی مهم بود یهو گفت میام منم حالم بد بود ولی بدو بدو بساط پذیرایی حاضر کردم یبار گفتم بزار راحت باشم کباب بزنن