2737
2734

تاپیک زدم دلم واسه روزایی مه مظلوم و مهربون بودم تنگ میشه خودم ناراحتم از این موضوع بشدت مهربون بودم الان سلیطه شدم خیلی خیلیی. باعثش وجود یه پسر سمی تو زندگیم بود از وقتی حسمو به اون از دست دادم دیگه از هیچ چیز و هیچکس نمیترسم و گاهی باعث میشه بد رفتار شم چکارکنم

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

بد رفتاری تو کنترل کن 

اما همون مظلوم بودنت باعث شده یه پسر سمی بیاد تو زندگیت 

درستو گرفتی الآن که دیگه اونطوری نباشی 

پس مظلوم نباش که مظلوم از ظالم هم بدتره

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍

عزیزم نمیشه کاری کرد چون واقعا دلت شکسته بود که عوض شدی اما کم کم سعی کن ب خودت مسلط بشی و آروم کنی خودتو چون فقط خودت میتونی مرهم بشی رو زخم خودت ن دیگران وقتی دیدی حالت بهتر شد اون موقع وارد رابطه شو ن الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعادل خوبه ، من یاد دوران سلیطگیم میفتم حالم از خودم بهم میخوره 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728

قلبی ک بشکنه  مثل سابقش  نمیشه 

من ک اینطوری شدم 

بعد شکست عشقیم  حتی ب خونواده ام هم اعتماد ندارم

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻

اگ تازه شکست خوردی طبیعیه  ی مدت سلیطه  بشی خخخ چون ته دلت دلخوری  ، دنبال بهونه ای  و نمیتونی تحمل کنی 

بعدش دوباره درست میشی 

من ک اینطوری بودم 

اگ تازه شکست خوردی طبیعیه  ی مدت سلیطه  بشی خخخ چون ته دلت دلخوری  ، دنبال بهونه ای & ...

الان نزدیک ۷ ماهه عزیزم طبیعیه؟

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
الان نزدیک ۷ ماهه عزیزم طبیعیه؟

اره من تا ی سال و خورده ای بداخلاق شدم 

حتی نسبت ب خونوادم بدبین شدم گفتم اینا هم منو ول میکنن 

بعدش دوباره نرمال شدم 

2738
اره من تا ی سال و خورده ای بداخلاق شدم  حتی نسبت ب خونوادم بدبین شدم گفتم اینا هم منو ول میکنن ...

دقیقا دقیقا منم همینم الان ولی هرچی میگذره حالم بهتر میشه

اسی تو منی 

حتی یادمه ب پنهای صورت اشک ریختم 

دلم از سنگ شده 

ب شوهرم میگفتم چرا خدا بهم پشت کرد ک دلم سیاه بشه از همچیم دورشم خودش این عشقو تو وجودم گزاشته چرا جوابمو نمیده شبه احیا بود از گریه زیاد نفسم بالا نمیومد 

ولی فرداش جوابمو گرفتم 

در عین ناباوری 

دارم سعی میکنم انسان بهتری باشم ازین ب بعد💔🖤

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️