2737
2734
عنوان

بمیرم برای جاریم😢💔

580 بازدید | 21 پست

جاریم رو من برای برادرشوهرم پیدا کردم..اولش رد کرد بعدش خونوادشم گفتن خوبه ازدواج کن..

بخدا پسر خوبی بود برادرشوهرم..سرش تو کار و بار و متین آدم حسابی..من قصدم خیر بود..اولا زندگیشو خوب بود از دور که خوب بود

اما جدیدا همش از خونشون صدای دعوا میاد..بخدا همش فحشش میده شوهرش..همه خانوادشو فحش میده و صداش میاد به واحد ما..شنیدم دعواها سره رفیق بازیشه..از جاری دیگم شنیدم کتکشم میزنه حتی وقتی مسته و جاریم گیر میده..

خیلی ناراحت میشم..روحیه م اینطوری که همیشه مدافع زنان بودم..

عصبی میشم وقتی میفهمم زندگی کسی که من باعث ازدواجشون بودم بده و جاریم عذاب میکشه..

شوهر منم کم رفیق بازی نکرده..اما عمرا بددهنی نکرده و همیشه فقط معذرت خواهی کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برادر شوهرت قبلا هم رفیق باز بود ؟  اگر آره کاش معرفی نمیکردی

نه من تازه عروس بودم اونموقع..شوهرم همش میگفت داداشم آدم حسابیه..خیلی سنگین و با وقار بود..الان شوهرم میگه نمیدونم چی شد داداشم کارش به اینجا کشید..خدا رفقای ناباب رو زیره زمین کنه

2738

منم دوستم با پسرخاله ام ازدواج کرد من معرف بودم یه مدت بینشون بد شده بود همش دعوا خیلی اون دوران عذاب میکشیدم خداروشکر الان چند سال خوبن خیلی خوشحالم 

خدایا شکرت 
یه بار تاپیکو با دقت بخون..دارم میگم اونموقع اینجوری نبود

عذر میخوام

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
به خاطر همین چیزاس الان کسی جرئت نمیکنه دو نفر  رو بهم معرفی کنع😂

ببخشید نمیدونم چرا این خنده رو گذاشتم فکر کنم طبق عادت گذاشتم حواسم نبود غیر عمد بود

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

به خاطر همونه من هیچ وقت کسی رو به کسی معرفی نمی کنم،،توام تقصیری نداری که ولی یه سری چیزا هست آدم نمی دونه آدما چندین لایه ی شخصیتی دارن به ظاهر نمی شه گفت چه رفتاری دارن با زن و بچه شون بعد ها.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2706