2733
2739
عنوان

امروز واسه دختر ۲۰ ساله م خواستگار اومد خیلی بدم اومد بچه س هنوز🙃🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب کاری کردی مثلا من که 15سالگی شوهر کردم چه گلی به سرم زدم جز بدبختی هیچ سودی نداشته این ازدواج برای من و الان یه زن 28ساله‌ی بی هدف بدبخت بی‌انگیزه‌ام

کی میدونه شایدم مرده‌ایم و این دنیا جهنممونه و خودمون خبر ندارم 😞
2728
ن بخدا عزیزمممم پز چیه آخه میگم بچه س اصلا از خونه داری هیچی بلد نیس لباس زیرهاشو خودم میشورم 🤣

😐😐😐 

شما همسن مادر من هستم ولی خب خاستم یک ویزی رو بهتون بگم 

این ها افتخار نیست 

من همسن دخترتون هستم و مادرم احتمالا همسن شما اجازه نمیدن دست به کار خونه بزنم و میگه برو به درس و اینات برس ولی خودم گاهی دوست دارم کمک کنم و اینکه کسر شان میدونم اجازه بدم لباس های زیرم رو مادرم بشوره تصور کنید لباس زیر بالاخره به نوعی کثیف هست بعد بیست سالت باشه اجازه بدی مادرت بشوره این واقعا بنظر من تاسف داره 

ن بخدا عزیزمممم پز چیه آخه میگم بچه س اصلا از خونه داری هیچی بلد نیس لباس زیرهاشو خودم میشورم 🤣

بنظرم گند زدی به تربیتش

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...

نظر خودش رو هم بپرس 

الان شوهر کم یاب شده نیست همه شرایطو بسنج الکی رد نکن

منم 21 سالمه از تنهایی خسته شدم اما مورد مناسب نیست

میرسد روزی که ماهم ساز خود را میزنیم 💫                               دختر تیرماهی 🎂 پرسپولیسی ❤  رزمی کار 🏆 دانشجوی حقوق 🎓📚

نوشتید موقعیت شغلی و خانوادگی عااااالی. سوءتفاهم بوجود آورد

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
2740
خواستی پز خواستگار دخترتو بدی مثلا

مگه کسی میشناسش اینجا؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
ای جان عزیزم  کار خوبی کردی  ازدواج مسئولیت داره یه مادر بهتر از هرکس بچش میشناسه و میفه ...

آره والا شوهر کنه باید خودمم همراهش بشم سر جهازی واسه غذا درست کردن و کارهای خونش در غیر این صورت سر یه هفته میفرستن ور دلم🙃

بنظرم گند زدی به تربیتش

منم و مادرم هم همسن استار و دختریشم 

اتفاقا به منم مامانم نمیزاره کار خونه انجام بدم میکه برو به درس و اینا برس ولی من خودم پامیشم میرم کمک و اینکه از دوران راهنمایی هیچ وقت اجازه ندادم مامانم برام لباس زیر بشوره 

خحالت میکشم همچین اتفاقی بخاد بیوفته 😐

منم و مادرم هم همسن استار و دختریشم  اتفاقا به منم مامانم نمیزاره کار خونه انجام بدم میکه برو ...

طبیعیش همینه

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
آره والا شوهر کنه باید خودمم همراهش بشم سر جهازی واسه غذا درست کردن و کارهای خونش در غیر این صورت سر ...

خدا نکنه این چه حرفیه 

ولی کم کم آماده اش کن نه صرفا برای ازدواج بلکه برای استقلال و خانم شدن

2706