2733
2734

موقعیت شغلی و خانوادگی عااالی بدون اینکه جرات کنم به شوهرم بگم ردشون کردم آخه دخترم تازه ۲۰ سالش شده ولی انگار ۱۵ ساله س لوس و مامانی 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو تاپیک بغلی یکی میگفت طرف 19 سالشه 6 ساله عروس خاله شوهرشه😂😂😂

ولی خب 20 خیلی فرصت داره من خودم 22 بودم بچه بودم 

اصلا عجله نکن فرصت خیلی زیاده، بگرد قشنگ یه دوماد خوب انتخاب کن

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
2740

اگر فک میکنید آمادگی نداره کار درستی بوده چون زندگی مشترک و انتخاب ادم درست شوخی بردار نیست

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

بزار فعلا خوش باشه

به وقتش ازدواج میکنه و درگیر مشکلات میشه

هرچه دیرتر بهتر

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

چه عیبی داره؟ من ۱۹ سالگی ازدواج کردم و خیلی منظم شدم و پیشرفت کردم بعدش چون آرامش داشتم و داستان های ارتباطات خلاص شدم ، با همسرم باهم بزرگ شدیم و پیشرفت کردیم و....

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706