2737
2739
عنوان

حس حماقت و کودن بودن دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینطور اشکم داره میریزه

ااا نکن با خودت اینطوری..تو هم خیلی حساس شدی ‌هر مردی یه مدله دیگه .یکی خسیسه یکی دست بزن داره یکی مدام توهین میکنه یکی بچه ننه اس و...باز خداروشکر دست بلند نمیکنه میگم بد بهتر از بدتر.ذهنت رو درگیر چیزای دیگه کن برای خودت کلاسی جایی برو مشغول کن خودت رو .حرص نخور انشالا کم کم درست میشه

ااا نکن با خودت اینطوری..تو هم خیلی حساس شدی ‌هر مردی یه مدله دیگه .یکی خسیسه یکی دست بزن داره یکی م ...

همیشه منو جلو بقیه کوچیک میکنه یا خجالت زده .واقعا تو فکر جداییم . همش خودشو بالاتر مییینه . چون وضع مالی ما خوب نیس😔

2731
همیشه منو جلو بقیه کوچیک میکنه یا خجالت زده .واقعا تو فکر جداییم . همش خودشو بالاتر مییینه . چون وضع ...

نه فکر نکنم از اون باشه کلا آدم خودشیفته ای هستش .اگه وضعتون اوکی هم بود اون همین مدلی بود

نمیدونم فقط ب کسایی احترام میزاره ک خیلی پولدار باشن

چون پولدارها معمولا راحت هستن و بواسطه پول ،تسلط ،دسترسی و قدرتی که دارن اعتماد به نفس بالایی دارن معمولا جلوی اینجور آدمها خودش رو نگه میداره

2740
دقیقا اشتباه منو کردی شوهرت همسن شوهرمنه ولی من ۲۳سالمه پسرش ۱۶سالشه دقیقا بخاطرچی باهاش ازدواج کر ...

بخاطر پول نبوو واقعا ‌ گفتم تجربه داره دیگه درد سرای ی پسر همسن خودمو باهاش نخواهم داشت .. یا مشکل مالی نخواهم داشت .. اخلاقشم خیلی باهام خوب بود یهو عوض میشه 

بخاطر پول نبوو واقعا ‌ گفتم تجربه داره دیگه درد سرای ی پسر همسن خودمو باهاش نخواهم داشت .. یا مشکل م ...

متاسفانه برعکسه🥲به مردهای مطلقه نمیشه زیاد اعتماد کرد اعتباری بهشون نیست منم همین فکرو میکردم

2706