2733
2734
عنوان

حس حماقت و کودن بودن دارم

372 بازدید | 30 پست

شدم زن کسی ک ۱۴ سال ازم بزرگتره و ی ازدواج ناموفق وی بچه داشته ب این هوا ک تجربه کسب کرده مث ادم رفتار میکنه ولی بیشعور تر از این ادم نیس .. من ازدواجم نکرده بودم و حتی باکره هم بودم ..الان دارم ب جدایی فک میکنم .. امشب جلو فامیلاش خوردم کرد . واقعا چرا ی ادم  انقد بی لیاقت باشه؟ 

اگه خوب بود که زنش ولش نمیکرد...

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
حالا چیکار کرد جلو فامیل هاش؟؟؟

بحث گوشی ایفون شد  یهو گف اره این ب ایفون عادت نداره اخه تا حالا نداشته ..‌ یا مثلا خسته بودم تا ساعت ۱ تکون نخورد  زن فامیلشم باردار بود میگم پاشو زشته خوابم میاد . تکون نخورد بلند میگه  خوابت میاد ک بیاد تنها کسی ک اینجا غر میزنه تویی .‌..

ای بابا چه اپشنی داشت که باهاش ازدواج کردی تو مگه خواستگار مجرد نداشتی که این کارو کردی

اول اینکه فک کردم ازش زیگیل تناسلی گرفتم کلا مغزم از کار افتاد کل انگیزمو از دست دادم و فک کردم ب اخر دنیا رسیدم 

انقد داغونم حد نداره 

حق داری آدمی که عاقله باید رنج بیشعور بودن اطرافیانش رو هم تحمل کنه .آدمی که متوجه نیست راحته.الان مثلا تو برای صاحب خونه حرص میخوردی که طرف معذبه هرچیزی حدی داره خود میهمان باید حدش رو بدونه اما شوهرت راحت.دیگه چه میشه کرد عزیزم هر کدوم یه جور درد رو تحمل میکنیم

2706