2733
2734
عنوان

یه مشکلی برام پیش اومده در مورد عشق نوجوانی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 22 پست

مراقب باش شیطون بیکار نمیشینه

جای خودت و همسرت رو عوض کن اگه شرایطی که میگی رو همسرت داشت، توقع داشتی چه کار کنه؟ همون کارو بکن... مطمئنا دوست نداشتی که حتی به معشوق قدیمیش فکر بکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخود کرده ، اون هرکی بوده و هر نیتی داشته ،الان یه مرد متاهله شمام  همسر مرد دیگه ای هستید وحتی مادر دو بچه‌ی

معصوم  ، به نظر من هیچ لزومی نداره حتی ببینیدش ، ازش فاصله بگیرید  که نتیجه‌ای جز  پشیمانی نداره ، مواظب زندگیت باش عزیزم ، شیطان کم کم ادمو به دام میندازه که ادم خودشم فکرشو نمیکنه .

مراقب باش شیطون بیکار نمیشینه جای خودت و همسرت رو عوض کن اگه شرایطی که میگی رو همسرت داشت، توقع داش ...

دقیقا همین فکری رو که شما پیشنها میدید میکنم هرروز

ولی فکرم درگیرشه

اصلا بهش توجه یا حتا نگا نمیکنم

2731
منم اینجوری فکر میکنم

میدونم درکت میکنم حال و هوای اون روزا زنده شده و فکر کردن به اینچیزا شیرین اما بدون خواهر فقط فکرشه که شیرین به نظر میرسه تو واقعیت نابود میکنه آدمو یکی از نزدیکانم اینجوری زندگیش نابود شد

دقیقا همین فکری رو که شما پیشنها میدید میکنم هرروز ولی فکرم درگیرشه اصلا بهش توجه یا حتا نگا نمیکن ...

بذار مسئله رو باز کنم، قبلش عذرخواهی میکنم 

مرد متاهلی که دنبال خانم متاهلی با دو تا بچه میوفته، آدم سالمیه؟ نه... به فکر آبروی اون خانمه؟ نه به عنوان یه همسر به خانم خودش متعهده؟ نه.. به عنوان یه انسان به بچه‌های خانم و اینکه با این کارها چه لطمه‌ای بهشون میزنه فکر میکنه؟ نه...

اون فقط یه چیز می‌خواد... اینکه چیزی رو که بهش نرسیده رو تجربه کنه همین! یعنی شما رو در کنار خانم خودش به صورت پنهانی داشته باشه تا چیزی توی دلش نمونه...

چنین مردی هرگززز لایق حتی فکر کردن نیست! چه بسا کم‌کم بخواد شما رو به مسیر دلخواهش بکشونه با مرور خاطرات قدیمی و زنده شدت محبت شما

(شاید هم کار دیگه‌‌ای داره نمیدونم، اما با چیزهایی که گفتی این حدسها برام تداعی شد...)

نه عزیزم،چه گناهی؟؟عشق اول هیچ وقت فراموش نمیشه!

این تاریک خونه ذهن آزاد ترین جای جهانه!میتونی به هرچی میخوای فکر کنی،هرچی میخوای رو یاد بیاری.

دیدم شبه دیدم تاره قصه داس و گندمزاره اما باز دلم امید داره به صبح به آفتاب
2738