2733
2734

من شش روزمونده به پریودم چندروزه دردتخمدان دارم هم چپ هم راست میگن اگه بارداربشی بایدیه تخمدان دردبگیره ماه قبل همینطوربودم وپری شدم یعنی الانم خبری ازبارداری نیس کی بادردهردوتاش باردارشده ممنون میشم جواب بدین  

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

اخی عزیزم امان از چشم انتظاری انشالله ک بارداری گلم ولی فک نکنم این موضوع مهمی باشه علاییمی دیگع ای ندازی جانم؟

لطفا لایک نکن جوابمو اگه دوست داری بده ولی لایک نکن مرسی قلبم❤️😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم امان از چشم انتظاری انشالله ک بارداری گلم ولی فک نکنم این موضوع مهمی باشه علاییمی دیگع ای ...

علائم اگه الکی نباشه خواب آلودشدم نفخ ودلپیچه دارم بزاق دهانم بیشترشده یکم نفس تنگ شدم 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2731
علائم اگه الکی نباشه خواب آلودشدم نفخ ودلپیچه دارم بزاق دهانم بیشترشده یکم نفس تنگ شدم 

چی بگم عزیزدلم از تته دلم برات میخام ک خدای مهربون دوتا نی نی قشنگ بهت بده🫂❤️😘

چی بگم عزیزدلم از تته دلم برات میخام ک خدای مهربون دوتا نی نی قشنگ بهت بده🫂❤️😘

الهی آمین ممنون عزیزم ولی الان چی شدکه برای دوتادعاکردین گلم تودلتون چیزی اومدیانه همینجوری گفتین من دختردارم والان هم اقدام برای دختردوم کردم بدون هیچ رژیم وکاری فقط دعاوتوکل وخیرشوازخداخاستم دعاکن خدابخیریک دخترسالم وصالح ومصلح به من بده تامنم دوتادخترداشته باشم وهم دخترم بی خواهرنشه  

الهی آمین ممنون عزیزم ولی الان چی شدکه برای دوتادعاکردین گلم تودلتون چیزی اومدیانه همینجوری گفتین من ...

نه عزیزم نمیدونسم دختر داری فک کردم باراوله اقدام میکنی زنده باشه دختر گلت انشاللع ک خدا هرچی ب صلاحته بهتت میده نگرانش نباش،☺️♥️😘😉

نه عزیزم نمیدونسم دختر داری فک کردم باراوله اقدام میکنی زنده باشه دختر گلت انشاللع ک خدا هرچی ب صلاح ...

الهی آمین ممنون عزیزم ان شاالله شماهم هرچی ازس میخاهین بخیربهتون بده   

2740
الهی آمین ممنون عزیزم ان شاالله شماهم هرچی ازس میخاهین بخیربهتون بده    

قربان شما شبتون خوش عزیژم در پناه حق،♥️اگه مامان شدی ب مام هبر بده خوشحال میشیم🙂

قربان شما شبتون خوش عزیژم در پناه حق،♥️اگه مامان شدی ب مام هبر بده خوشحال میشیم🙂

ان شاالله عزیزم شماهم دعاکن گلم اگه خداخیرشوبدونه وباردارباشم ان شاالله همینجامیام خبرتون میکنم

ان شاالله عزیزم شماهم دعاکن گلم اگه خداخیرشوبدونه وباردارباشم ان شاالله همینجامیام خبرتون میکنم

باشه عزیزم♥️