2733
2739

بنظر شما اینطوریه ؟ 

صادقانه جواب بدید شده همچین کاری کنید چون آنقدر اون روز حالتون بد بوده که نیاز داری تعریف بشنوی 

انگار حالت خیلی بده از درون احساس کمبود و خلأ می‌کنی 

دنبال مسکن میگردی

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍

ن من کلا ب مرحله ای از پختگی و عرفان😂😂😂 رسیدم ک اصلا نظر مثبت و منفی هیج کس هیجای زندگیم نیست اصلا برام مهم نیست ک کی دربارم چی میگه خوب بگه بد بگه اصلا کاملا بی حسم

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عکس میزارم چون دوستانم از دیدن روی ماهم خوشحال میشن همون طور که من از دیدن روی ماه و عکس دوستان و اطرافیانم خوشحال میشم🙂

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2731
من فک میکنم اینجور آدما خودشون قبول ندارن میخوان یکی دیگه تاییدشون کنه 

بنظرم اینم که میگی هست 

الآن فکر میکنم من چندین بار عکس گذاشتم چون آنقدر اعتماد به نفسم کم بود که نیاز به تعریف شنیدن از هرکسی‌رو داشتم که نی نی سایت در دسترس ترین بود

کی بیکاره بیاد از خوشگلی ما تعریف کنه😂 چون عاشقان عکس  همیشه در صحنه حاضر سایت

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
ن من کلا ب مرحله ای از پختگی و عرفان😂😂😂 رسیدم ک اصلا نظر مثبت و منفی هیج کس هیجای زندگیم نیست اصل ...

خیلی خیلی بهت تبریک میگم 😂♥️

یعنی انقد خودتو قبول داری که نیازی نداری به این چیزا و این خیلی خفنه 

2740
خیلی خیلی بهت تبریک میگم 😂♥️ یعنی انقد خودتو قبول داری که نیازی نداری به این چیزا و این خیلی خفنه& ...

سپاسگزارم😁🙏❤️

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
کی بیکاره بیاد از خوشگلی ما تعریف کنه😂 چون عاشقان عکس  همیشه در صحنه حاضر سایت

باور کن خیلیا از جمله من اینکارو کردیم ( الآن می‌فهمم دلیل این کارم کمبود و خلأ عاطفی و کمبود اعتماد به نفسه ) 

مثلاً بعضیا میان میگن زشتیم بعد عکس میذارن خوشگلن 

کلی تعریف میگیرن

نه عکس میزارم چون دوستانم از دیدن روی ماهم خوشحال میشن همون طور که من از دیدن روی ماه و عکس دوستان و ...

بله دلایل زیادی می‌تونه داشته باشه 🥰

من وقتی حالم بد باشه هزار نفرم بیان بگن خوبی و... من باور نمیکنم شاید آنی حالم رو خوب کنه ولی در حد ...

یادم رفت تایپ کنم یه مسکن موقتیه که خیلی ضعیفه 

احتمالاً روی شما جواب نداده 

من اینقدر زشتم تو آینه یه سانتی خودمو نگاه می‌کنم صورتم رو یه جا نبینم.

دنبال چیز دیگه ای نیستی ؟ 

مثلاً به خودت نمیگی من زشتم اما حداقلش قد بلندم یا غیر ظاهری بگم مثلاً آشپزیم خوبه یا درسم خوبه

دنبال یچیز خوب توی خودت نمیگردی که به بقیه نشون بدی و ازشون تایید بگیری ؟؟ 

( چون خودم مدام اینکارو میکنم میپرسم )

حقیقتا نه اونقدری اعتماد به نفس دارم که نیاز به تایید بقیه نداشته باشم

چند باری هم گذاشتم عکسم رو ولی نه برای این مورد 

اگه هم روزی نیاز به این تعریفا داشته باشم برا اولین نفری که میفرستم عکسمو پدرمه انقد قشنگ توصیف میکنه آدم قند تو دلش آب میشه😅

2706