2737
2739

من خودم میان گرام ولی خیلی شوق و زوق دارم همشم دلم میخواد بیرون باشم تو جمع باشم تا تو خونه

طرفم درون گراست باید به زور ازش حرف کشید محبت کلامی اصلا نمیکنه حتی یه ذره

حتی اوایل اشنایی با خودم میگفتم این چرا حرف زدن ساده بلد نیست انگار تو‌پشت کوه بزرگ شده و کسیو ندیده

کیا تجربه دارن؟کیا همسرشون درون گراست،بنظرتون تو رابطه ج هم سردن؟

باهاش ازدواج کردی؟

تقریبا نمیشه فرد درونگراروتغییرداد 

اگه ازدواج نکردی ازش جدا شوکه هم خودت اذیت نشی هم اون

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه شرایط اینجوری ازدواج نکن...

من خودم خیلی ذوق و شوق دارم.

ولی همسرم نه

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

درونگراس مث خودم 

ولی همیشه صد شو میزاره تو رابطه  کلا با من اینطوریه 

منی که درونگرام با همه یکیم حتی خودش ، این بده  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
درونگراس مث خودم  ولی همیشه صد شو میزاره تو رابطه  کلا با من اینطوریه  منی که درونگ ...

بنظرم دختر درون گرا بهتره خوبه،مرد باید زرنگ باشه حالتو خوب کنه نه این که با حرف زدمش اعصابتو بهم بریزه

2738

تا زود جونت بردار فرار کن من ۶ سال همین مشکل داریم و ننم متاسفانه به تهش رسیدم .میتونه درگیر بیماری روحی ات کنه ببین کلا فرار کن .اگر این حالت ها داره بزار تا زود برو.بیچاره میکنن اینا .تا افسرده و بی حست نکن ولت نمیکنن 

آنقدر خوب نیستن ک خودشون نرفتن لنگه خودشون پیدا کنن خودشون از خودشون خوششون نمیاد 

همه چی خوب میشه تلاش کن 

[QUOTE=335909230] هنوز فقط خاستگاره [/QU

من چون دوستش داشتم و خواهرم هم همین مدلیه تونستم کنار بیام با پارتنرم شما رو نمیدونم، البته تو رابطه ج هم سردن تقریبا

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
 تا زود جونت بردار فرار کن من ۶ سال همین مشکل داریم و ننم متاسفانه به تهش رسیدم .میتونه درگیر ب ...

اخه ۲۷ سالمه با سنم چیکارکنم داره دیرمیشه بخاطر همین تا الان رد نکردم

اخه ۲۷ سالمه با سنم چیکارکنم داره دیرمیشه بخاطر همین تا الان رد نکردم

عامو 27 سالته 37 سالت که نیس چرا انقدر میترسید شوهر که قحطی نیس

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
عزیزم اینایی که توگفتی علائم درونگرایی نیست من خودم درونگرام با کسی که دوسش دارم برونگرام بشدت میگم ...

خب این احتمالم هست خب میتونه دمشو بزار رو کولش بره من که تا الان یه ذره هم دوسش نداشتم جالب اینه همشم میگه چرا یخمون باز نمیشه

2706