2733
2734
عنوان

چله معرفی کنید

97 بازدید | 27 پست

اگه شدچندتا‌چله یادعای مختلف برا حاجت روایی معرفی کنید

یک دقیقههه بیشتروقت نمیبره🥲

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

عزیزم اول اینکه شما هر شوره ای واسه چله انتخاب کنی با هر نیای قطعا جوابی میگیری

دوم اینکه بله هر سوره خواص خاص خودش رو داره شما باید مشخص کنی برای چی

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2731

چله سوره یس

امشبم ک شب جمعس خیلی چیزا هست که خوبه واسه حاجت مثلا۴۰ بار سوره ضحی.منم همین الان خوندم

نمازشب عالیع .اگ‌بتونی چله نمازشب بگیری ک معرکس

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
چله عاشورا حق شناس

قبلا این‌چله روگرفتم بااینکه حتی درستم نگرفتمش حاجت رواشدم ی سوره یادعای‌جدید براچله میخوام

چون‌میخوام پنج شش تاچلروهمزمان باهم شروع کنم🥲

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
چله سوره یس امشبم ک شب جمعس خیلی چیزا هست که خوبه واسه حاجت مثلا۴۰ بار سوره ضحی.منم همین الان خو ...

کسیو‌تونی نی سایت نمیشناسی چله گروهی یاس رو شروع کنه؟

۴۰بارسوره ضحی برا هرحاجتی تاثیر داره؟

2738

زیارت عاشورا ، دعای معراح ، زیارت حضرت زهرا ، حدیث کسا ، دعای توسل ، زیارت امین الله ، دعای یستشیر ، نادعلی و...

ذکر الهیی به رقیه علیه السلام 

ذکر یا علی‌

530 مرتبه  صلوات حضرت زهرا

توسل به حضرت علی اصغر

توسل به شهید ابراهیم هادی و شهید سعید سامانلو 

و ...

سلام عزیزم اول اینکه شما هر شوره ای واسه چله انتخاب کنی با هر نیای قطعا جوابی میگیری دوم اینکه بله ...

برا ازدواج بامعشوق میخوام😐💔

زیارت عاشورا ، دعای معراح ، زیارت حضرت زهرا ، حدیث کسا ، دعای توسل ، زیارت امین الله ، دعای یستشیر ، ...

وای عزیزم مرسی از راهنماییت ب نیتت ایت الکرسی میخونم😍❤

فقط اینه زیارت امین الله وحضرت فاطمه رو یک باربخونم یاچلشو بگیرم؟

2706