2733
2734

دمنوش عناب

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم فلفل بو کن که چنتا عطسیه کنی

من خودم با انفیه این کارو میکنم 

درمان سرفه هست

بهتر میشی 

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم
2728
2738

سلام خانمها

من خیلی #گلو_درد بودم

اما مدام آبلیمو و عسل خوردم

و تندتند آب نمک غرغره کردم

و روزی دو سه تا لیوان

یک قاشق نشاسته رو تو اب سرد باز کردم و با نبات و آبجوش مخلوط کردم خوردم خیلی گلوم بهتر شد

گلوم جوری بود که انگار میگفتی تیغ گذاشتن از بس درد داشتو گرفته بود

الان بهتر شدم ولی تا دو سه روز همینطور ادامه بدین نیازی به دکتر نیست

اگه شربت زوفا یا دیفین هیدرامین هم دارین بخورین عالیه 

اینو یک خانومی نوشته بود 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
خوردم شربتشو فایدع ندارع 4 مدل شربت مختلف برا سرفه قوی خوردم انگار نه انگار

خود عنابو تو یه کتری کوچیک بنداز. بجوشه. 

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

شربت زینگاویش بخر از داروخونه.حله.درضمن اب یخ نخور.بعضی وقتا سرفه از جوش شیرین داخل نان هم میشه.نونیو که میخرید باید حداقل جوش شیرین توش باشه.اسید معده رو زیاد میکنه باعث خاریدن گلو و بعد حساسیت میشه.از نرم کننده لباس استفاده نکن.عطر ادکلن ممنوع..

سلام خانمها من خیلی #گلو_درد بودم اما مدام آبلیمو و عسل خوردم و تندتند آب نمک غرغره کردم و روزی ...

شربت شیمیایی استفاده نکردم ولی گلوم وقتی مثل حالتی که انگار چاقو بریده باشه 

نمک دریا و آب و سرکه سیب قرقره میکنم و دمنوش زنجبیل میخورم در عرض یک روز خوب میشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706