2733
2734

من ۴ماه پیش باردارشدم متاسفانه سقط شد😔دوماه بعدبارداری اقدام کردم نشددکترگفت بایدآی یوآی کنم خودم هرماه فولیکول خوب دارم ولی مورفولوژی همسرم۱😔اصلادوست نداشتم کارمون به آی یو آی برسه این ماه هیچ دارویی مصرف نکردم ولی۲روزفک کنم ازپریودم گذشته دردپریودمیگیره ول میکنه امروزگفتم الان میادنوارگذاشتم ظهریه کم لکه قهوه ای اومددیگ چیزی نیومدالان نمیدونم باردارم یانه جراتم ندارم بی بی چک بزنم بعداینکه اگ ماه بعدآی یو ای کنم بامورفولوژی ۱امیدی بهش هست؟؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
احتمالا شروع پریودته...ولی نگران نباش گلم خدابزرگه شما یه بار هم تجربه باردار شدن و داشتی بعداز درما ...

میترسم نشه خیلی نگرانم اخه تونی نی سایت نوشته بودمورفولوژی ۱آی یوای جواب نیس همه امیدم پرپرشد😭

میترسم نشه خیلی نگرانم اخه تونی نی سایت نوشته بودمورفولوژی ۱آی یوای جواب نیس همه امیدم پرپرشد😭

عزمزم من بعداز این جوابت رفتم سرچ زدم یکی از راه های درمان آی یو آی هست خیالت راحت.درضمن یسری عادات غذایی و رفتاری هم هست برو بخون حتما خودت و همسرت انجام بدین انشاله بزودی به مراد دلتون می‌رسید.

عزمزم من بعداز این جوابت رفتم سرچ زدم یکی از راه های درمان آی یو آی هست خیالت راحت.درضمن یسری عادات ...

ممنون که انقدمهم بودسوالم برات🌱🫰اره کلی سرچ زدم ب امیدخداهرچه باداباد

2740
به امیدخداامیدم بالاسری همیشه به مورسیده ولی پاره نشده هیچوقت ازش ناامیدنشدم سپردم دست خودش

آفرین دقیقا برای منم این اتفاقات پیش اومده خودش دستم و گرفته.وقتش برسه خودش درها رو برات باز میکنه عزیزدلم.امیدوارم خبرهای خوبی ازت ببینم و بشی امید دل ناامیدا❤️❤️❤️🙏🙏🙏