2737
2734
عنوان

یه اتفاق ترسناک پیش اومد برام🔞ترسو ها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3798 بازدید | 122 پست
میترسم خواب باشه بچه کوچیک هم داره

بعد اینک قطع کردی مجسمه بعدی پیداش شد ؟

ممکنه بعد اینک مجسمه  رفته خونه اونا یکی برات آورده گذاشته خونت  ینی همون جن

ک دوستت فک کرده هنوز مجسمه پیششه

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم هیچ وقت حس خوبی به هیچ مجسمه ای نداشتم 

کسی که اینا رو بهم هدیه داده خیلی تو فاز مدیتیشن و این جور چیزاست ممکننه به خاطر این باشه؟

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2738
مجسمه جفت بود الان دوتاش پیش منه ولی اون میگه یکیشو پسرم آورده خونه فردا مبارم برات

دوستت از کجا میدونست مجسمت جفت داره؟

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
عکس از مجسمه هات بزار ببینیم

گذاشتمشون تو کشو درو قفل کردم بعد مبگی عکس بگیر😕

ترسناک نیستن دو تا دختر پسرن سوار اسبن

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
کسی که اینا رو بهم هدیه داده خیلی تو فاز مدیتیشن و این جور چیزاست ممکننه به خاطر این باشه؟

بنظرم کلا هر دو جفت مجسمه رو بنداز تو آتیش یا بزار بیرون از خونه اشغالی ببره 

مجسمه معمولي  شاید نباشع

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2706