2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
میشه توصیح بدی

همزمان برو پیش روانشناس و روانپزشک این چیزا راحت حل میشه فقط دارو بدن نباید سر خود بخوری یا قطع کنی دارو ها طول می‌کشه اثر. کنه قطع کردنش هم تدریجیه

تو خونه هم سعی کن مدیتیشن کنی یه وقتایی شمع روشن بکن 

من ک از دیروز درمانو شروع کردم رفتم روانپزشک دارو تجویز کزد نتیجه بگیرم میگم بهت

میشه راجب اضطرابت توصیح بدی؟

من تو دانشگاه خیلی اضطراب دارم

از دکترت نپرسیدی که آیا با دارو هراس اجتماعی خوب میشه یا خیر

همزمان برو پیش روانشناس و روانپزشک این چیزا راحت حل میشه فقط دارو بدن نباید سر خود بخوری یا قطع کنی ...

شما دچار این بیماری بودی؟

والا من دبگه خودم و باختم 

از خودم داره بدم میاد

مگه مردم کین کخ من در مواجه باهاشون اینجوری میشم

میشه راجب اضطرابت توصیح بدی؟ من تو دانشگاه خیلی اضطراب دارم از دکترت نپرسیدی که آیا با دارو هراس ا ...

من تو محیطای غریبه،دانشگاه،مهمون،محل کار و هرجا فکرشو کنی اضطراب دارم‌و شدیده درحد تهوع و سرگیجه و اینا

دارویی که داده تو توضیحاتش نوشته درمان هراس اجتماعی حالا دوهفته طول میکشه تاثیر بزاره

من تو محیطای غریبه،دانشگاه،مهمون،محل کار و هرجا فکرشو کنی اضطراب دارم‌و شدیده درحد تهوع و سرگیجه و ا ...

چی برات نوشته؟

پزشکت آنلاین بود یا حضوری؟

منم میخوام برم اما دکتر خوب تو شهرمون نیست 

بنظرت خوب میشیم؟

تو جلسه اول روانشناس بهت چی گفت؟ بنظرت کمک کنتدس؟ من میخوام روانپزشک برم

روانشناس اول برو برای من تو این به هفته بکم تاثیر داشت چند جلسه دیگه میخام برم شاید برام دارو تجویز کنه در هر صورت دارو بهتره ولی خب یه راست نرو روانپزشک

2706