2737
2739
عنوان

مشکلات اختلاف سنی زیاد

164 بازدید | 15 پست

سلام دوستان کسی هست که با پارتنر یا شوهرش اختلاف سنی زیاد داشته باشه و مشکل و اختلاف نظر بینشون پیش بیاد؟ مثلا شوهره بیاد بگه من دیگه سنم خیلی زیاده و حوصلم نمی‌کشه و این حرفا...یا مثلا بهتون توجه نکنه و شما رو نادیده بگیره و بگه چقد گیر میدی غر میزنی و...؟!

یا فقط دوست پسر من اینطوره🙃 

آخه 14 سال اختلاف سنیمونه اون 40 ساله من ۲۶

آیا این رفتارش طبیعیه؟ باید درکش کنم یا ترکش کنم؟

ممنون میشم تجربیات تون رو بهم بگید

مطمئنی مجرده؟ 

۴۰ سالشه الان باید بچه داشته باشه 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

معلومه بلید تموم کنی.. این رابطه اشتباهه.

ما با 10سال اختلاف واقعا همو نمیفهمیم...

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اختلاف سنیه زیاد این چیزارو داره دیگه بلاخره یه چیزایی واقعا از سن طرف میگذره تجربه کردنش واسش لذت بخش نیس ولی بازم به روحیه بستگی داره بعضیارو میبینی ۵۰سالشونه ولی از یه جوونه ۲۰ساله خوش ترن

شما شخصیتتون بهم نمی خوره و باید ترکش کنی تا درکش.

وگرنه من و همسرمم اختلاف سنیمون بالای ۱۰ ساله ولی شخصیتمون نزدیک به همه هر چند من اهل تفریح و گردش نیستم ولی اون هست برعکسیم ما.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2738

فک نکنم به سن ربطی داشته باشه ،اکس من فقط یکسال اختلاف داشتیم میگفت من حوصله این لوس بازیارو ندارم ،حتی ولنتاین با ذوق کیک میخریدم ،کادو مبخریدم اصلا براش اهمیت نداشت میگفت سوسول بازی درنیار 🤣

خب اکثر بازیگرا با اختلاف سنی بالای ۱۵سال دارند .تا۵۰سال اختلاف چیزی نمیشد فقط مرد یه لذتی میبره

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
اینجوری نگاه کن که اون برای یه زن ۳۵ ساله هم همین حس رو داشت یا نه احتمالا شخصیتش اینجوریه ربطی به ...

ازش می پرسم میگم تو با همه همینطور سرد رفتار میکنی یا فقط با من؟ میگه چیه مشکل داری با من ؟! تو ک می‌دونی من دیگه ۴۰ سالمه و حوصله ندارم و از این حرفا...بعدشم قهر می‌کنه ناراحت میشه

معلومه بلید تموم کنی.. این رابطه اشتباهه. ما با 10 سال اختلاف واقعا همو نمیفهمیم...

منم دیگه از بس بی توجهی کرد تا چند روز جوابش ندادم خودش الان هی پشت هم زنگ و پیام میده و میگه ببخشید اشتباه کردم برگرد

منم دیگه از بس بی توجهی کرد تا چند روز جوابش ندادم خودش الان هی پشت هم زنگ و پیام میده و میگه ببخشید ...

ازدواج نکن به هیچ وجه..

اینا خوشی هاشونو کردن و تموم

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ازدواج نکن به هیچ وجه.. اینا خوشی هاشونو کردن و تموم

ازدواج کجا بود عزیزم...تازه میگه قرار نیست باهم ازدواج کنیم میگه خانوادم اجازه نمیدن ازدواج کنم همین طوری تا آخرش با من باش🙁

2706