2733
2734
عنوان

بچم داره جلو چشمم آب میشه😭😭

852 بازدید | 86 پست

ریه هاش عفونت داره ۳روز بستری بود دو تا سروم نزدن الکی گفتن خوبه غافل از اینکه چ خوبی!!!بدترهم شده

بردمش متخصص دارو نوشت گفت ۲هفته دیگه بیارش میترسم دیرشه 

صبح میبرمش عکس ریه هاشو بگیرن دوبارع 

هرچی هم میخوره بالا میاره آخه چرا؟تجربه ای ندارید

توروخدا بگید خوب میشه😭😭تموم امیدم به این زندگیه 

تموم دلخوشیمه😭😭😭

۱۸ماهشه حتی شیر نمیخوره دیگه

بله پروفایل خودمم  🌱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخ من فداش بشم 

خیلیی بده ریه هات عفونت کنه من بزرگسال چقدر اذیت میشم اون هتو بچه اس

خوب میشه نگران نباش بستری کردنش خوبه براش راحت ترم میشه

امیدوارم زود زود خوب بشه

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
2740

عزیزم روغن سیاهدونه بزن کتفش بادکش ملایم درحد یکی دودقیقه کتفاش رو انجام بده 

یه خمیر ریه هم هست بهت قول میدم ببندی روقفسه سینه ش چندبار تمام عفونتا رو خشک میکنه اگر انجام میدی تایپ کنم چون طولانیه 

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2706