2737
2739

آزمون وکالت دارم و قصدم این بود ک بندازمش سال آینده اما الان گفتن ک پاییز برگزار میشه 

من فک میکردم تابستون برگزار میشه براهمین گفتم نمی ارزه بخونم 

بنظرشما ۷ماه میتونم جمعش کنم با رتبه ی خوب؟؟؟

خیلی سردرگمم کمکم کنین اونایی ک تجربه دارن و درسشون خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تازه یه ماهه شروع کردم دارم میخونم

از تجارت شروع کردم جلسه پنجم

اخرین سال طرح تسهیله 

سال بعد باید میانگین بالای ۴۵ بزنی 

تسلط بالای ۴۵ درصد خیلی سخته واقعا 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2728
2740

آره میشه

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
پس باید تلاش کنم منم

اره برو رابین هود تلگرام تدریس ببین 

کتاب خوندن حجمش ریاد میشه 

تا تسهیل هست بجنب ۷ماه گوشی زو خاموش کن بکوپ بخون بعدش هرکاری دوست داری بکن 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
آخر آزمون اسفند چیشد ابطال شد؟؟؟

اولش گفتن باطل میکنیم بعد تکذیب کردن که تقلبی صورت نگرفته و مجرمین رستگیر شدن بعد دوباره یه چیز دیگه گفتن 

منم تازه یه ماهه شروع کردم دارم میخونم از تجارت شروع کردم جلسه پنجم اخرین سال طرح تسهیله  سا ...

به نظرت طرح تسهیلو بردارن خوبه الان که میگن خیلی جو بدیه قبولی آسونه ولی بعدش اذیت میکنن

2706