2733
2734

چیزی از ظاهر کم ندارم اخلاقم اینه اجتماعی نیستم زیاد اهل عشوه و..زیاد نیستم شوخ نیستم پرحرف نیستم سرزبون ندارم شوهرم تو خیابون دختری صداش بلند باشه با ناز حرف بزنه نگاش میکن ب من میگ شبیه پسرایی😐اوایل عروسی خوب بودیم چن ماه اول انقد میچسبید بهم ترس از دست دادنمم داشت الان بعد دوسال هم خونه ایم فقط از هیچکارش خبر ندارم بیرون میره کجا میرع چه میکنه..مرموز و دروغگو بچه ها من شوهرم از دلم زده شده انگار برام غریبس ..نمیتونم باهاش گرم و رفیق باشم من واقا اگ طرفمو دوسداشته باشم همش بش میچسبم و ..از دلم زده شده خیلی در حق من بی انصافی کرده دروغ گفته و همشم ازم ایراد میگیره از اخلاقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از همه ی مردا متنفرم

چرا مثل آدم زندگیشونو نمیکنن؟ چرا انقد چشمشون دنبال بقیه ی زن هاست ؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2738
نه ولی امیدی ب آینده باهاش ندارم مردی نیس ک بهش اعتماد کنم بچه بیارم

پس الان فکراتو بکن

بچه نیاری و یه موجود دیگه رو بدبخت کنی

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

تاپیکتو خوندم اتفاقا  خیلی هم برات ناراحت شدم تو دلمم برات دعا کردم ولی حسشو نداشتم جواب بدم رفتم بیرون یدور چرخیدم برگشتم دوباره توتاپیکت دیدم نوشتی بچه نداری خواستم بگم خوب کاری کردی فعلا بچه نیار  

2706