2733
2734

دستگاه فشار سنج داریم فشارم کشیدم ۱۱ بود اما شوهرم اون برده بود مطب دکتر دکتر با دستگاه خودش فشار پدرش کشید با اینم بعدش کشید میگفت این فشار سنج ما ۳ تا پایین یعنی الان فشار من بالاس ؟ اخه من همیشه فک میکردم برا من پایین با قند نشد خیلی حالم بد بود با نمک رو به راه میشم اصلا عرق سرد میکتم بلند میشم بخصوص بدتر میشه و انگار یچیز بالا میاد پایین ویژژژژ الان نگرانم نکنه یوقت فشارم بره بالا نفهمم بیام نمک و قند بخورم بزنه سکته کنم 🤨🫥🤕

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
این که میگن مثلا فشار 10 طبیعی و نرماله چون اکثر مردم اینجورین امکان داره برای یکی فشار 16 نرمال و ع ...

فشار من ۱۴ یعنی بالاس ؟ شوهرم میگه بالاتر از ۱۲ بالاس  باید یه بار خودم برم دکتر فشار سنجمونم ببرم تست کنم ببینم چقد اختلاف داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله اگه خیلی بره بالا خطرناکه ، بالای ۱۲ یعنی فشاربالاست و سردرد و سرگیجه و بقیه علائم میاره ، همچنین اگه  پایین تر از ۱۱ یا ۱۲ باشه

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
2731

اگه فشارخون بالاست نخوابید یکم پیاده روی کنید تو خونه یا یکم آبلیمو بخورید اوکی میشید ، خوابیدن، فشار و بالاتر میبره 

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  

عزیزم فشار بالاتر از ۱۲ برای همه آدما بالا حساب میشه و باید چک شه بهش میگن پیش فشارخون بااین حال چون مطمین نیستین برید دکتر چک کنه یکی دوبار،دستگاهتون هم بدید کالیبره کنن درست میشع

فشار من ۱۴ یعنی بالاس ؟ شوهرم میگه بالاتر از ۱۲ بالاس  باید یه بار خودم برم دکتر فشار سنجمونم ب ...

یه مراجعه کننده داشتیم فشارش 18 بود گفتیم العانه از بین میره ولی عادی بود رفتارش 

پزشک معاینه کرد گفت عادیه حالش خوبه خودشم تایید کرد که براش طبیعیه هنش رو 18 هست 

برای هر ادم فرق داره اینو پزشک باید معاینه و تایید کنه

بله اگه خیلی بره بالا خطرناکه ، بالای ۱۲ یعنی فشاربالاست و سردرد و سرگیجه و بقیه علائم میاره ، همچنی ...

عرق سرد هم پس چرا بلند شدم اون حالت شدم ؟ میخوام بدونم شاید تازگیا وضعیتم فرق کرده من یه ربع بعد فشارم گرفتم البته اون موقع کمی کشمش ابنبات خوردم رو به راه شدم کلا یهو بلد میشم هم اونجور میشم  این  امکان داره همون فشار بالا باشه این علایم که میگم تو فشارا بالا اینجور میشه ؟ 

2738
اگه فشارخون بالاست نخوابید یکم پیاده روی کنید تو خونه یا یکم آبلیمو بخورید اوکی میشید ، خوابیدن، فشا ...

اره کمیم تهوع داشتم 

این که میگن مثلا فشار 10 طبیعی و نرماله چون اکثر مردم اینجورین امکان داره برای یکی فشار 16 نرمال و ع ...

دقیقا!

میگن فشار طبیعی ۱۲ روی ۸ هست.

درحالیکه من فشار طبیعیم ۹ یا ۱۰ روی ۶ یا ۷ یا حتی ۵ هست. اتفاقا وقتی ۱۲ روی ۸ میشه فشارم، احساس بدحالی می‌کنم.

یه مراجعه کننده داشتیم فشارش 18 بود گفتیم العانه از بین میره ولی عادی بود رفتارش  پزشک معاینه ...

اخه حال منم خوب نیس الانم زیاد اوکی اوکی نیستم اما از قبل بهترم . ادیت نیستم زیاد فقط ،اون موقع هم مثل الان بودم .‌.. 

عرق سرد لرز سردی دست و پا گاهی اوقات به معنی فشرر بالاست و فقط از علائم فشار پایین محسوب نمیشه

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
دقیقا! میگن فشار طبیعی ۱۲ روی ۸ هست. درحالیکه من فشار طبیعیم ۹ یا ۱۰ روی ۶ یا ۷ یا حتی ۵ هست. اتفا ...

اها نمیدونم فشار ستج باید یه تس کنم بفهمم فشارم بالا میره پایین میره چی میشه تکلیفم بدونم اشتباهی نخورم الان دیدم شوهرم مادرش فشارش رفته بود بالا فشار سنج نبود قرص فشار نداد بهش ترسید بخوره بدتر بره پایین منم یهو کلی نمک شیرینی و.. میخورم .. اخه من همیشه فک میکنم فشارم پایین ،گاهی اوقات رو ۶ و ۸ هم میرم البته حالم خیلی بد میشه کم پیش اومده .. ولی شده . کلا مادرمم فشارش پایین اونایی که طبع سردی دارن اکثرا فشارشون پایین اونایی که گرمن بالاس

نمک خوردن به طور خالی برای بالا بردن فشار و حتی نمک پاشیدن روی غذا از مضرترین خوردنی هاست

حتی حتی اگر فشارتون پایین بود از طریق مایعات زیاد بالا بیارینش

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2706