2737
2734
عنوان

چرا دختر بزرگتر از مردباشه

218 بازدید | 23 پست

برا ازدواج همه میگن خوب نیست مشکل پیدا میشه ولی مرد بره همسن دخترشو بگیره مهم نیست تازه میگن بهتره الان میگن زن شکسته میشه ولی مرد  نمیشه، تازه زنهای الان خیلی به خودشون میزسن بجه هم شده یکی باشگاه و تغذیه عمل و همه چی من تازه ازدواح کردم نامزدمم البته خاله کفش دوزکم ۳۴  سالمه همسرم ۳۲ خانواده همسرم مشکلی ندارن ولی فامیل خودم انکار من قتل کردم باحالت تمسخر نگاه میکنن من هفت ماهه با نامزدم درارتباطم نمونه یه مرد کامله  بددهن نیست خسیس نیست شکاک نیست رفیق باز نیست اولویتش منم هرفرصت باسه دوست داره درکنار من باشه بره هرجا حتی یه مسافرت یه روزه کادو میاره برام احترامم زیاد میگیره هرماهه ده تومت پول برا خودم میده تو هرکاری بامن مشورت میکنه میکه فکر دونفر بهتر یه نفر شاید اون لحظه فکر تو خوبتر کار کنه ولی نمیدونم چرا جامعه با اختلاف معکوس واکنش نشون میدن اینهنه طلاق ۹۹ درصدشون زنا کوجیکترن من اینقدر اطرافیان گفتن اشتباههه خودمن خیلی دچار تردید شدم ولی الان فهمیدم هیچکدام از مشکلاتی که بقبه دارن تو زندگیشون درارتباط شوهراشون  من ندارم با اینکه شوهراشون  بزرگترن 

گوش نده چون این جور حا افتاده براشون،،فامیل ما ۱۰ سال از شوهرش بزرگ تره خیلی هم خوب و راضین به بقیه چه به مشکل هم بخورن زندگی خودشونه نه بقیه.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

تو فامیل ما خانومه۱۴ سال بزرگتره انگار مادر و پسرن

خیلیم خوشبختن

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تفکر قدیمی ....

شما زباد اختلاف نداربن ولی یه همکار دارم آوزیون پسری شده که ده سال از خودش کوچیک تره😬

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2738

ب حرف مردم گوش ندع مهم اینه با هم مشکلی ندارین

اگ خوش باشین  هزار جور حرف میزنن همشم از حسادته 

اگ بدبخت باشی میگن زندگی منم بدتره  باید بسازی و تحمل کنی 

در ضمن سنتون  کم نی بچه نیستین،  ک بلد نباشین تصمیم بگیرید 

حتما مناسب هم بودین ک نامزدین 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
گوش نده چون این جور حا افتاده براشون،،فامیل ما ۱۰ سال از شوهرش بزرگ تره خیلی هم خوب و راضین به بقیه ...

بله دزسته من دوسال بزرگترم انگار قتل شده  پیامبر ۱۵ سال کوچیکتر بود ولی دختر و نوادگانش از حضرت خدیجه ان و چن قرن پیش تو عربا جا افتاده ولی ایران هنوز نه

تفکر قدیمی .... شما زباد اختلاف نداربن ولی یه همکار دارم آوزیون پسری شده که ده سال از خودش کوچیک تر ...

این بدع انگار مادرشه  اختلاف زیاده 

ولی واسه اسی ۲ سال خیلی مسئله خاصی نیست 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻

چند تا موضوع هست یکی چهره و اندامه ک زن بعد اولین زایمان واقعا در حد چندین سال افت میکنه  بعد مساله رییس بازی یارفتارهای مادرانه خانما هست که مردا براشون خیلی غیرقابل تحمله از همه مهمتر مسئله زناشویی هست که زن یائسه و کم میل میشه اما مرد  تا در قبرش هم به نیمچه توانایی  داره هنوز و میخاد که رابطه داشته باشه . 

توروخدا ولشون کن حیف اعصابت نباشه بذاری برای این ادمای کم درک 

اخه ۲سال چیه؟!!اصلا گفتن نداره 

من اقواممون زنه ۱۳سال ازمرده بزرگ تره الان دیگه نوه دارن 

شماکه دبگه ۲سال چیزی نیست 

رو پی زندگیت مردم ول ‌کن

2706