2733
2734
عنوان

مذهبی ها بیان خیانت

218 بازدید | 31 پست

چند سال پیش یکی از دوستام با پسر مجردی ارتباط میگیره خانم متاهل بودهاا اینجور که خودش تعریف کرد انگار ارتباطش در حد بوس وبغل و لب و اینا بوده و رابطه ج ن س ی نداشتن بعدا انگار از کار خودش پشیمون میشه یا پسره بش پانمیده یا چی نمی‌دونم  با همون شوهره زندگی می‌کنه البته می‌گفت هیچوقت به اون پسرمجرده به چشم عشق و اینا نگاه نمی‌کرده و خیلی خودش قانع میکرد که کارم خیانت نبوده ....... 

البته تاجایی که من باهاش در ارتباط بودم تراپی گرفت و از کارش پشیمون شد و گفت خیانت کردم و فلان.....بعد از اون اتفاق رابطه ام باهاش تا حد امکان  کمرنگ کرده بودم 

بعدام از شهر ما رفتن...

تا اینکه چندشب پیش بعد از چندسال اون زوج دوباره دیدم انقدر شوهره هواشو داشت انقدر در ظاهر خوب بودن خداروشکر که خوب بودن هم براشون خوشحال شدم هم برای مرده ناراحت 

یه سوالی فکرمو درگیر کرد بنظرتون حق شوهره نبوده که بدونه؟!

بنظرتون خدا میبخشه همچین گناهی را؟!

تو قانون حکمش سنگسار نیست؟!

نیاید هعی بگید قضاوت نکن و اینا من سوالات ذهن بی خواب خودمو مطرح کردم همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر توبه کرده باشه خدا میبخشه همچین گناهی رو 

لازم نیست همسرش بدونه 

کاری که ایشون کرده در قانون و شرع ابدا حکمش سنگسار نیست 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

ببین بی ادبی ولی به تو اصلا ربطی نداره و این چیزها هم تو ذهنت نیار که یه روز دنباله روش بشی .اینکه الان باهم خوبن تمومه .خدا هم گفته صد بار توبه شکستی بازا

همه چی خوب میشه تلاش کن 
2740

مذهبی نیستم ولی احکام خوندم

شرایط سنگسار خیلی سخته 

باید ۴ مرد زن و مرد رو در حین دخول کامل دیده باشن 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

چون گفتی مذهبیا بیان میگم 

امام علی موقع قضاوت انقددددر شرایط سنگسارو سخت میکرد که تقریبا کسی محکوم نشه

و همیشه ب همه میگفت توبه کنین و به کسی نگین

حالا این بنده خدا توبه کرده پشیمونه،خدا ابروشو حفظ کرده چرا ما ادما درموردش حرف بزنیم

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیز دلم

حضرت علی ع توی یکی از خطبه هاش خطاب به مالک اشتر می فرماید :اگر شبانگاه کسی را در حال گناه دیدی صبح به دیده ی بد به او منگر ،شاید سحر گاه توبه کرده باشد و تو ندانی 

حالا تو عزیزرممم

چندین سال پیش یچیزی دیدی 

الانم فکر کن از اول ندیدی 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

حضرت علی میگه وقتی ی شب ی نفرو در حال گناه کردن دیدی صبح ب چشم گناهکار بهش نگاه نکن شاید توبه کرده باشع...همه ی ما آدما تو زندگی ی گناهایی انجام دادیم ک هیشکی ازش خبر نداره..اینکه ما گاهی اشتباه کردیم ی جور تجربه ای بوده ک زندگی ازمون گرفته و اینکه ما اون لحظه را زندگی کردیم هرچند اشتباه..شاید اشتباه کرده و پشیمونه ب خاطر اشتباهش این دلیل نمیشه ک دیگه زندگی نکنه بعدم وهرش می دونست ک چی بشه؟ بهتر ک نفهمید

2706