2733
2734

ستون مهرش یکم انحراف داره. بعد مث اینکه قلنج کمرشو شکونده همون ناحیه درد افتضاحی گرفته حتی نفسم بند اومده. میگ خیلی درد میکنه نمتونه تکون بده . چیکارکنمممممممم. ب کسیم نگفته

مثلا عرعر کنی بوم‌بوم کنه قلبم، مثلا مث خر بدوئی سمت منه احمق🗿✌🏿

هیچی تو اسنپ دکتر؛ نوبت ارتوپد انلاین بگیره باهاش حرف بزنه ک بدونه چ حرکتی انجام بده یا چ پمادی بگیره تا روز شنبه ک بره دکتر 

منم ستون فقراتم انحراف داشت ک با یک سال کمربند بستن الان ی مقداریش مونده و این دیگه از بین نمیره و فقط باید رعایت کنم ک اذیتم نکنه

دوستت واقعا ادم عجیبیه😐من انحراف ستون فقرات دارم و حتی جرات نمیکنم از ترس درد و ب فنا رفتن کمرم کسی کمرمو موقع درد ماساژ بده چ برسه ب قلنج شکوندن😐😐😐😐

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پایین کمرم موقعی که داشتم توجام حرکت میکردم حس کردم از روهم افتادن بعد ۲ هفته کامل درد کشیدم جوری که نمیشد حرکت کرد

نمک داغ میزاشتم روش بقدری که میسوخت کمرم خوب شدم

اما ی دکتر بره خوبه

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
2731
هیچی تو اسنپ دکتر؛ نوبت ارتوپد انلاین بگیره باهاش حرف بزنه ک بدونه چ حرکتی انجام بده یا چ پمادی بگیر ...

ممنون ازت

مثلا عرعر کنی بوم‌بوم کنه قلبم، مثلا مث خر بدوئی سمت منه احمق🗿✌🏿