2737
2739
عنوان

واقعا دیگه متوجه شدم که .‌‌..

160 بازدید | 8 پست

کلا جو آدمها ،جوری شده که حتی اگه حق هم با تو باشه یا بخوای با نظم پیش بری ، اکثریت به مذاقشون خووش نمیاد 

همین دیروز ، من به مدیرمون گفتم سالن خیلی شلوغ بود زنگ کلاس ... اصلا سر کلاس نمیشد درست درس داد 

اگه بدونید با چه لحن جدی و خشکی جواب داد و به جواب بی ربط که نه تقصیر معلماست و ....

همه ی معلما جرات حرف زدن نداشتن که بگن ی نطمی به مدرسه بده ،،، منم که حرف زدم تازه با لحن نرمال و عادی ،شدم آدم بده ... 

انگار دو ه زمونه ای شده که فقط باید یا چاپلوسی کنی یا یه کلام حرف نزنی یا خواسته ای نداشته باشی ..... 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا سر هر کاری میری حرف میشنوی عزیزم دبیری؟ 

بله عزیزم 🌹

می‌دونی ناراحتیم از چیه ، حرف بدی من نزدم ولی اینقد تو محیط معلما بی زبون و سر خورده هستن ، یک نفر ک میاد حرف بزنه ، زورشون میاد 

بله عزیزم 🌹 می‌دونی ناراحتیم از چیه ، حرف بدی من نزدم ولی اینقد تو محیط معلما بی زبون و سر خورده ه ...

میدونم درکت میکنم من بابام فرهنگیه میگه از محیط مدرسه مثلا مدیر و معاون همسن بچه ی بابام هستن اونوقت زور میگن و امر و نهی میکنن بابای من امسال بازنشسته میشه میگه راحت میشم، شما راضی هستی از دبیری؟ دبیر چه درسی هستی؟

2738
میدونم درکت میکنم من بابام فرهنگیه میگه از محیط مدرسه مثلا مدیر و معاون همسن بچه ی بابام هستن اونوقت ...

درس رو که نمیگم گلم چون ی وقت شناسایی نشم تو سایت 

ولی در مورد راضی بودن ، کاملا راضی نیستم 

در مقایسه با بیکاری خوبه