2733
2739

سلام . من بچه مو از وقتی ک  از پوشک گرفتم دچار یبوست شده هر چی غذای ملین هم میدم فایده نداره . باعث شده از پی پی کردن خوشش نیاد . تجربه ای دارین ؟

خدایا شکرت❤

چند سالگی گرفتی گلم

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برای ترک پوشک خیلی مطالعه کردم خیلی کلیپ آموزشی واینا دیدم تواینستا واقعا هم موثر بود الان همشو یادم نیست بخوامم بگم خیلی طولانیه اما یبوست طبیعیه باید چیزهای ملین بدی باید با آرامش برخوردکنی،بغلش کنی،نازشو بکشی،تودستشویی بازی کنی،ببخشید ولی خودتم بشینی درکنارش مدفوع کنی وبهش بگی ببین ترس نداره واینا وداستانهای این مدلی براش بگی وتشویقش کنی به انجام این کار وخلاصه صبوری وآرامش زیادی به خرج بدی 

2740
من برای ترک پوشک خیلی مطالعه کردم خیلی کلیپ آموزشی واینا دیدم تواینستا واقعا هم موثر بود الان همشو ی ...

دقیقا من دوتا دخترام همسنن ..با خودم میومدن دسشویی که یاد گرفتن خودشونم راحت میشُستن 

بیشتر میترسن که این چی هست 

دقیق نمیدونم تو سه سالگی آیا همه بچه ها مثل هم برخورد میکنن یا نه ولی پسر من دو سالشه وقتی بردم بشورم به خودش دست زده بعدش دستشو نگاه کرد و انگار متوجه بوی بد شد بهم میگفت بو بو بو. بله به قول شما ممکنه ترس باشه

دقیق نمیدونم تو سه سالگی آیا همه بچه ها مثل هم برخورد میکنن یا نه ولی پسر من دو سالشه وقتی بردم بشور ...

اره یادمه بچه جاریم گریه میکرد موقعش بعد کارشو تو خونشون انجام میداد فرارم میکرد خیلی کثیف کاری میکرد

سلام وقتتون بخیر ببخشید اینجا پیام میدم تو یه جا خوندم سابقه زایمان زودرس داشتید و همدانی هستید منم همین مشکل دارم زایمان زودرس  میخواستم بدونم پیش کدوم دکتر رفتید مشکلتون حل شد و سرکلاژ انجام دادید؟؟ بازم عذرخواهی میکنم