2737
2739

زجر کشیدن و آخرش مردن 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
رسیدن ب خدا با تموم مشکلات و پیدا کردن راهی برا امید و قوی  شدن

هی خواهر ما که از اولشم پیش خدا بودیم چه معنی داشت که ما رو بفرسته زمین آخرشم برگردیم باز پیش خودش اونم تا برگردیم میلیاردها بار زجر بکشیم

کی میدونه شایدم مرده‌ایم و این دنیا جهنممونه و خودمون خبر ندارم 😞

من خیلی نظریات مختلف از دینی و غیر دینی خوندم منطقی ترینش به نظرم اینه اولش در ابعاد بالاتر فقط خدا وجود داشته و تنها احساسی که داشته خوشنودی بوده میخواسته احساسات دیگه و انواع جهان ها رو هم تجربه کنه بنابر این جهان ها و ابعاد پایینتر رو به وجود میاره که یکی از پست ترین هاش بعد سوم یعنی بعد فیزیکی و جهان ما هست ما رو هم آفریده و از روح خودش درون ما دمیده اما خودش این پایین نمیاد چون بُعد خیلی سنگین و بدی هست اینجا  ما اینجا تجربه کسب میکنیم چه خوب چه بد اصلا هم واسه خدا اهمیت نداره تازه تجربیات بد رو بیشتر دوست داره چون تو ابعاد بالاتر خبری از تجربیات بد نیست و در آخر همه ی این تجربیات رو بر میداره واسه خودش فقط چون میخواد انواع و اقسام تجربیات و احساسات رو داشته باشه ولی خودش مستقیما تجربشون نمیکنه به وسیله ما تجربشون میکنه آخرم وقتی مردیم فقط تجربیاتی ازمون باقی میمونه که خدا برمیداره واسه خودش خودمونم دیگه نیستیم

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
ای جان ،چرا مردا اینقدر نامهربونن

نمیدونم ، من یه شوهر دارم دلم نمیاد یکی دیگه‌ام زجر بکشه وگر نه میزاشتم تو  همه‌ی سایتای فروش

کی میدونه شایدم مرده‌ایم و این دنیا جهنممونه و خودمون خبر ندارم 😞
2706